E- müfredat zümre yaptınız mi

Kodla Büyü
Hocalarım zümre gündem maddelerinde bir yanlışlık yapmışım, kapanış dilek ve temenniler yanlış yerde. Sorun olur mu acaba? Ayrıca bilgi değişikliği yapmak istiyorum bana da izin vermiyor."Bu sayfada sadece kurul/zümre/komisyon başkanı güncelleme yapabilir." uyarısı geliyor. Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için.

Hocalarım zümre gündem maddelerinde bir yanlışlık yapmışım, kapanış dilek ve temenniler yanlış yerde. Sorun olur mu acaba? Ayrıca bilgi değişikliği yapmak istiyorum bana da izin vermiyor."Bu sayfada sadece kurul/zümre/komisyon başkanı güncelleme yapabilir." uyarısı geliyor. Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için.
"Eğitim Kurumu İşlemleri" modülünde bulunan "Kurullar Bilgi Değişiklikleri" menüsünden ben yapmıştım hocam. Değişikliği yaparken toplantı saatinden önce yapmıştım.

"Eğitim Kurumu İşlemleri" modülünde bulunan "Kurullar Bilgi Değişiklikleri" menüsünden ben yapmıştım hocam. Değişikliği yaparken toplantı saatinden önce yapmıştım.
Hocam ben nerdeyse 5 gündür uğraşıyorum toplantı saatinden önce özellikle denedim ama dediğim gibi "Bu sayfada sadece kurul/zümre/komisyon başkanı güncelleme yapabilir." uyarısı geliyor. Müdürün mdr yard sayfasından da erişim sağlayamadım.

Hocam toplantıyı oluştururken kendinizi zümre başkanı olarak tanımladıysanız sonradan değişiklik yapabilmeniz lazım. Sistemde zümre başkanı olarak gözükmenize rağmen değişiklik yapamıyorsanız yeni bir toplantı oluşturmayı deneyin hocam.

Hocam toplantıyı oluştururken kendinizi zümre başkanı olarak tanımladıysanız sonradan değişiklik yapabilmeniz lazım. Sistemde zümre başkanı olarak gözükmenize rağmen değişiklik yapamıyorsanız yeni bir toplantı oluşturmayı deneyin hocam.
Müdür yardımcımız bilişim teknolojileri öğretmeni onu kurul başkanı atamıştım. Kendimde yedek başkanım. Yalnız müdür yardımcımın sayfasından da giriş yaptım onda yetkiniz yoktur yazıyordu.

Müdür yardımcımız bilişim teknolojileri öğretmeni onu kurul başkanı atamıştım. Kendimde yedek başkanım. Yalnız müdür yardımcımın sayfasından da giriş yaptım onda yetkiniz yoktur yazıyordu.
hocam en iyisi siz yeni bir toplantı oluşturup zümre başkanı olarak da kendinizi seçin.

hocam bir kaç kez denedi mi müdür yardımcınız çünkü arada sistem böyle hata veriyor . Olmazsa ok-series hocamın dediği yöntemi de yapabilrisniz

bu site iyiki var gerçekten. 10 yıldır ne ihtiyacım olduysa burası imdadıma yetişti. okuldaki bütün öğretmenler nasıl yapıcaz diye tutuşmuşken, bu başlıktaki bilgiler sayesinde hem kendime hem de okuldaki öğretmen arkadaşlarıma faydam dokundu. site yöneticilerine çok teşekkürler @hasari @enginözdil ve diğer yöneticiler

bu site iyiki var gerçekten. 10 yıldır ne ihtiyacım olduysa burası imdadıma yetişti. okuldaki bütün öğretmenler nasıl yapıcaz diye tutuşmuşken, bu başlıktaki bilgiler sayesinde hem kendime hem de okuldaki öğretmen arkadaşlarıma faydam dokundu. site yöneticilerine çok teşekkürler @hasari @enginözdil ve diğer yöneticiler
Aynen hocam. Bilişimci olmamama rağmen çoğu bilgiyi bu siteden öğreniyorum. İyi ki varsınız.

Sağol hocam birlikte güçlü oluyoruz ben teşekkür ederim.

Okulumuzda kadrolu 2 öğretmen, bir de ücretli öğretmen var. Kadrolu olan arkadaş ilçe MEM'de görevli. Doğal olarak zümre başkanıyım :) Görevli arkadaşı da toplantıya katılımcı olarak eklememiz gerekiyor mu? Eklemezsem sorun olur mu? Bir de yedek başkan seçmem gerekir mi? Yedek başkan mutlaka seçilmesi gerekiyorsa ücretli öğretmeni seçeceğim yoksa görevli arkadaşı mı? Bu arada görevli dediğim kısa süreliğine değil sanki uzun süre orada kalacak gibi gözüküyor.

Son düzenleme:
idare onayladıktan sonra birşey yapmanıza gerek yok zaten yapamazsınız da. karar sonucu olarak onaylandı yazar.

e-Müfredatta yaptığımız zümre toplantısı kararlarını yazdırabilen oldu mu? Nasıl yazdırılıyor. Toplantı müdür tarafından onaylandıktan sonra yazdırılabiliyor mu?

Gündem maddeleri seçildikten sonra tıoplantı günü kararlar bilgisayara mı yazılıyor. yapan varsa bir açıklayabilir mi acaba.

ortaokullarda tek öğretmen olanlar okul zümre yapmaz diyor. ortaöğretimdekiler tek öğretmen olsa da zümre yapar diyor arkadaşlar.

ben ortaokulda zümre yapmadım henüz

Geri