E-Kurs Modülü üzerinden Toplu EBA Şifresi Alan Program

Kodla Büyü
Bu programla 9.sınıf öğrencilerimize aldigimiz şifreleri kabul etmiyor. Şifremi 6 ayda bir değiştirilmesi için uyarı geliyor

dilşen' Alıntı:
eba şifreleri kısmına bir alttaki öğrencinin Tc sini yazıyor. Bu sorunu çözebilen var mı acaba?
Şuan normal olarakta e-kurstan şifre almaya çalıştığınızda öğrenci bulunamadı diyor. programda bu nedenle çalışamıyor.

Hocam en başta teşekkürler,

programda açılan pencerede üst taraftaki kull. adı şifre bölümüne doğrusunu girdiğim halde yanlış diyor. orta kısımda bir iki defa girebildi ancak;

7. ve 8. sınıfların şifrelerini aldık. şimdi toplu halde alırsam onlar geçersiz olacak.

sadece 5. ve 6. sınıfların şifrelerini nasıl alabilirim? ayrıca yanlış kull. adı ve şifre hatasını nasıl geçerim?

Şu an öğrenci tercihi yapamamamızın sebebi bu program olmasın :) sürekli sorgu yaptırılıp eba yı meşgul ediyor gibi.

Şuan eba da sıkıntı kalmadığı için sanırım program düzgün çalışıyor. Ben tüm kademelerin şifrelerini ayrı ayrı excel dosyası yaparak sıkıntısız alabildim. Sadece ilk satırdaki öğrencinin tc sini atlıyor. İlk satıra herhangi bir değer girince sıkıntı kalmıyor. Teşekkürler...

Arkadaşlar şu hatayı alıyorum. Çözüm yolunu bilen var mı?

Ekli dosyalar

• hata.jpg
    hata.jpg
    37.3 KB · Görüntüleme: 633
tüm şifreleri değiştirmeyi ve kimseye vermemeyi düşünüyorum açıkçası. zaten btr de değilim. herkes kendi uğraşsın

Beyler o kadar uğraştım bir program yapayım dedim lanet olsun ne oldu sonunda dersimiz listeden kaldırıldı. Bırakın arkadaşlar artık çalışmayı. Milli Eğitim camiasında çalışanın ne kıymeti var ki. Hadi artık dağılın...

Zümrem katılıyorum. Şifre alma, öğrencileri kaydetme işi olunca bizlere ihtiyaç var ama kurs açma işi olunca bizler listeden kaldırılıyoruz. Bundan sonra ona göre devam ederiz bizde

Geri