E-Konferans Koptu.29/05/2012

Kodla Büyü
eee bitt mi şimdi? öyle bekliyoruz? şube mudurlerinin programı yarım kaldı, bir açıklama bile yok :verymad:

Sisteme girişler 09:00 -09:45 arasında yapılacaktır. Bu saatten sonra girişler kabul edilmeyecektir. Bu sebeple aksaklığa sebeb olacak önlemlerin alınması,
- Söz hakkı isteyen katılımcı mutlaka kulaklı microfon kullanmak zorundadır,
- Söz hakkı verilen katılımcı ivedi olarak önce sesini ve sonra görüntüsünü paylaşmalır. (paylaşımı başlat butonuna basmadan görüntü paylaşımının gerçekleşmediği unutulmamalıdır)
- Ses ve görüntü problemi yaşanıyorsa zaman kaybetmeden notlar kısmından sorularını sormalıdır.
- Söz alan katılımcı sorusunu sorarken salondaki sesi kapatmak zorundadır.
- Kesinlikle ekranımı paylaş butonuna basılmamalıdır.

Bundan sonraki eğitimlerde sözü edilen konularda sıkıntı yaşanması halinde moderatör sorumlu olacaktır.

BUGÜN EĞİTİM SONA ERMİŞTİR. YARIN SAAT 10:OO DA EĞİTİME DEVAM EDİLECEKTİR.

SALON MODERATORLERİ 9:45 E KARAD SİSTEME GİRİŞ YAPMALARI GEREKMEKTEDİR

çok şükür bittii ya....:))) eğitim sona ermiştir. yarın saat 10.00 da tekarr var..

Biliyoz biz biliyoz her türlü teknolojiden haberimiz var. Tabletleri çözmemiz saniyelerimizi aldı. Bir bilgisayar toplamak takmak sökmek 5 dkkamızı alır. E konferansa gelinc biz görüntüsüz de e konferans yaparız. Çok iyiyiz biz bu konuda aştık artık.

il dışı atamalarla ilgili hiç bir şey konuşulmadı. Sadece neden bu değişikliği yapıldı, gerekçeleri ile anlattı. İki gündür katılıyorum dünde margırıtı anlattı bugünde margırırıt ı anlattı. Yönetici atamaları ile uğraşamayacaklarını belirterek bu dönemde atama ve rotasyonla uğraşamıcaz cinsinden bir şey söyledi.Ama öğretmen ataması ile ve tayinlerle ilgili bir şey söylemedi.

yarın görevim yok :) hayır sıkıntı anında herkesin bize bakması hoş olmuyor :puhaha:

@ezilenboteci; müşteşarın konuşması ne zaman söylendi? en son biz sistemden çıkarken saat 10 dediler.

osy' Alıntı:
@ezilenboteci; müşteşarın konuşması ne zaman söylendi? en son biz sistemden çıkarken saat 10 dediler.

baktım mail banada gelmiş hocam şener beyden sizlerede gelmiş olmalı

tmm hocam şimdi gördüm. artık mailden önce bilgisayarbilişimi açınca böyle oluyor..:)..
şimdi yarın müdürleri ara tek tek haber ver...

osy' Alıntı:
tmm hocam şimdi gördüm. artık mailden önce bilgisayarbilişimi açınca böyle oluyor..:)..
şimdi yarın müdürleri ara tek tek haber ver...

hocam mebbis yöneticisi bildirsin siz niye bildiriyosunuz.

hocam yenı maıl geldı sener beyden saat 9:30 da baslıyor 9 da gırıs yapın

müdür yardımcıları yarın yine konferansı dinleyecek mi ki :? 29unda bakan ellerimizi öpüyordu öğrencilerin kaçamaklarına izin verin diyodu ...umarım bu sefer adam akıllı birşey konuşulur

Geri