E-KONFERANS BİLGİ PAYLAŞIMI

Kodla Büyü
ses hakkıda vermıyor gecmıs olsun hocam ama bısey olmaz heralde

arkadaşlar bir hayırsever vatandaş giremeyenlerin durumunu volkan beyden sorabilir mi? :cry:

28 mayısta görüşürüz dediğine göre ilçe müdürleri ile başbaşa konferans dinlicez o zaman ... :S

28inde eğitim merkezinde olun diyor volkan bey..milli eğitim müdürü şube müdürleri gelir mi eğitim merkezine orası meçhul.

arkadaşlar herkeste aynı dert var galiba...
ben ilçedeki bütün personele korku saldım. :D

dedim ki seminerler sırasında ankaradan salonları denetleyecekler dedim.
seminerler sırasında bilgisayarın kamerası izleyicilere bakıyor olacak dedim.
onun için ders esnasında dışarı bile çıkılmayacak dedim hem ben tutanak tutacağım hem de ankaradakilere yakalanırsanız iyi olmaz dedim. milli eğitim müdür dahil herkesi inandırdım. ilçede tek bilgisayar öğretmeni ben olduğum için kimsede yok öyle olmaz demedi.
dedim ankarada 30 tane denetleyici var dedim. rastgele kendilerine verilen salonları denetleyecek duracaklar dedim :D

onun için arkadaşlar benim bu yöntemimi sizler de uygularsanız ilçe milli eğitim müdür gelir mi gelmez mi diye kafanıza bişey takılmaz. ben bugünkü deneme yayınında bile milli eğitim müdürünü salona çağırdım beraber deneme yaptık :))

hocam mantık güzel de heryerde işle mi orası meçhul...egolar devreye girince işler değişiyor.

saçma sapan sistem .yaw arkadaş bağlantı kesildi ben ne yapayım.3 saattir ekranın başında dikilip kalmışım .son şehre gelene kadar burda taş olacağız.kaldı ki şimdi sisteme giriş yapamıyoruz

ben sisteme giriş yapıyorum fakat ne volkan beyin görüntüsü var nede soru cevap ekranı. bomboş bir video ve notlar ekranı görüyorum sadece. bağlantı durumum mükemmel gözüküyor. aynı durumda olan varmı

şu an hangi ilde sıra acaba. böylece beklesek görüntü gelir mi ki. zaten yapacak bişey de yok ya

Geri