E-KONFERANS BİLGİ PAYLAŞIMI

Kodla Büyü
Arkadaşlar topluca sistemdeki soru cevap kısmından seminerdeki gibi 3 grup halinde yapılması için ricada bulunsak ???

sesınızı alıyorum hocammm :puhaha: cıkın ama sesınızı alıyorum

dogrudur hocam :)))... çünkü şu anda bizim ilçenin ve ilin meb'in sayfalarına bağlanamıyoruz..

arkadaşlar giremiyorum sisteme bağlanıyor diyor, birşey gelmiyor.
yarım saat önce de heralde jammer geçti, internet gitti. Şimdi geldi ama yine giremiyorum. napmalıyım? :cry:

sahininces' Alıntı:
arkadaşlar giremiyorum sisteme bağlanıyor diyor, birşey gelmiyor.
yarım saat önce de heralde jammer geçti, internet gitti. Şimdi geldi ama yine giremiyorum. napmalıyım? :cry:
sanırım yapabileceğin bişe y yok

bağlanan arkadaşlardan biri söylesin de bugün şu ile kadar yapılsın diye bir şeyler söylesin diğer illerdeki arkadaşlar da boşa beklemesin. 5:30 dan sonra okulda kendi kendimize mi duracağız

Ben başka bir okulda moderatörüm. Müdür, müdür yardımcısı çıktılar. Güya bende bugün grevdeyim :p Sanırım yarın mesai saatinde Zonguldak'ta kömür madeninden bağlanabiliriz :verymad:

ulasilic' Alıntı:
bağlanan arkadaşlardan biri söylesin de bugün şu ile kadar yapılsın diye bir şeyler söylesin diğer illerdeki arkadaşlar da boşa beklemesin. 5:30 dan sonra okulda kendi kendimize mi duracağız
bu işin bugün bitmeyeceği belliydi 15:00'da başlaması hata. sabah 8 de başlamalıydı

Arkadaşlar ben de başka okuldayım. Okulda bir tek hizmetli kaldı. Napcaz biz, Bağlanamıyoruz da beklicek miyiz?

Kiminde görüntü yok kiminde ses. Ama Şener Bey sorun yok diyor. Çok sağlıklı bir test oluyor...

arkadaşlar milli eğitim müdürü seminerlerinde kendi odasında sisteme girmek için kullanıcı-adı şifresi istiyor. napmalıyım, veremem dedim ama ıssrar etti?

arkadaşlar sistemde olan varsa bağlanamayan arkadaşların durumunu söyleyebilir mi?
napmamız gerekiyormuş?

bugun bıtmez arkadaslar sıkıldım valla hızmetlıler kovar yakında benı

gene sıstem gıttı galıba
not alanını kaldırdı hocam sırası gelen bır kısı sorabılır

sahininces' Alıntı:
arkadaşlar milli eğitim müdürü seminerlerinde kendi odasında sisteme girmek için kullanıcı-adı şifresi istiyor. napmalıyım, veremem dedim ama ıssrar etti?

hocam sorumluluk sızde kesınlıkle vermeyın bence sen o gırdıgınde zaten gıremezsın o nedenle ya yanında gır yada verme

Geri