E-KONFERANS BİLGİ PAYLAŞIMI

Kodla Büyü
http' Alıntı:
yesocan' Alıntı:
Arkadaşlar ayın 18'inde bir mail geldi. Müdürüm aceleyle hemen aşağıdaki sistemi hazırla, prova varmış dedi. o gün gelen mailde hem 18indeki provadan hem de bu gün olacak genel provadan bahsediyordu. Salona gittik sistemi kurduk ama bize sürekli uyarı yolladılar sistemden çıkın meşgul etmeyin diye. o gün kuşadası seminerine gidenler katılacakmış. durumu mesaj attım, mailin geldiğini falan söyledim, çıkmamızı istediler. bu gün için de ekstra bir bilgi gelmedi. Yine aynı duruma düşmemek için bu gün girmedim sisteme. aynı yazıyı alan ve benim gibi sistemde istenmeyen:))) arkadaş oldu mu?
kuşadasına gittim ama ayın 18 inde yapılan toplantı ile ilgili bilgilendirilmedim. eğer kuşadasına seminere resen alınanlardan değilseniz seminerlerde ve bu provada sizin göreviniz olmayacak.

Anladım hocam, bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Sürekli yazı alınca mebden bu konu ile ilgili kafam karışmıştı.

Toplantı Odası Adobe Connect Server'a bağlanamıyor. Lütfen Toplantı Odasını yeniden başlatın veya bağlantıyı yeniden kurmak için tarayıcınızı yenileyin. ??

Toplantı Odası Adobe Connect Server'a bağlanamıyor. Lütfen Toplantı Odasını yeniden başlatın veya bağlantıyı yeniden kurmak için tarayıcınızı yenileyin.

şimdide bu hata geldi onay beklerken

ulasilic' Alıntı:
Toplantı Odası Adobe Connect Server'a bağlanamıyor. Lütfen Toplantı Odasını yeniden başlatın veya bağlantıyı yeniden kurmak için tarayıcınızı yenileyin. ??
antalya da da aynı uyarı vardı düzeldi
bu arada adana bağlandı ciyak ciyak

Volkan Bey kükrüyordu bizim herşeyimiz hazır kusur olursa sizden kaynaklıdır diye:)

arkadaşlar sunun hakkında bilginiz var mı ? pazartesi yani 28 inde başlayacak olan il ve ilçe müdürleri her salonda 1 kişi olarak mı bağlanacaklar ve biz mi onlara moderatorlük yapacağız ? nasıl olacak 1 kişi konferans salonunda mı eğitim alacak. nasıl yapıcaz ?

su an sener bey konusuyor goruntude var ama bıtmez bu ıs 868 dı bız 10 olduk

Geri