E-KONFERANS BİLGİ PAYLAŞIMI

Kodla Büyü
egitimci34' Alıntı:
14:50 de başlayacak seminer öyle yazdılar şu anda ve il sıralamasına göre testler yapılacakmış.. testi biten çıkabiliyor arkadaşlar
e bana ilsis yöneticimiz söz hakkı aktif olunca isteyin dedi sıra falan demedi ?

31 bana daha cok var muzık dınlıyım barı :)= Gitme Diyemem bıtanem dıyo muslum baba

sayfa sablonunu yetkılı ayatrlıyor yanı ıstedıgı yerı bızım gormemızı saglayabılır ıstedıgı yerı buyutup kucultur

daha önce sbs ye yönelik uzaktan eğitimde de test vardı arkadaşlar sıkıntı yapacak bi durum yok .. ses görüntü var mı bağlandı düzgün sağlanmışmı o kadar . 2 dk sürmez

Arkadaşlar ayın 18'inde bir mail geldi. Müdürüm aceleyle hemen aşağıdaki sistemi hazırla, prova varmış dedi. o gün gelen mailde hem 18indeki provadan hem de bu gün olacak genel provadan bahsediyordu. Salona gittik sistemi kurduk ama bize sürekli uyarı yolladılar sistemden çıkın meşgul etmeyin diye. o gün kuşadası seminerine gidenler katılacakmış. durumu mesaj attım, mailin geldiğini falan söyledim, çıkmamızı istediler. bu gün için de ekstra bir bilgi gelmedi. Yine aynı duruma düşmemek için bu gün girmedim sisteme. aynı yazıyı alan ve benim gibi sistemde istenmeyen:))) arkadaş oldu mu?

Yahu arkadaş seminer Halk Eğitim Merkezindeki memur aldı aydında yöneticiliğe bni görevlendirmişler Kaymakamlık onayı ile ... Bu ne iş bu ne lahana turşusu demekten başka ne yapabilirim. Ya sabır...

yesocan' Alıntı:
Arkadaşlar ayın 18'inde bir mail geldi. Müdürüm aceleyle hemen aşağıdaki sistemi hazırla, prova varmış dedi. o gün gelen mailde hem 18indeki provadan hem de bu gün olacak genel provadan bahsediyordu. Salona gittik sistemi kurduk ama bize sürekli uyarı yolladılar sistemden çıkın meşgul etmeyin diye. o gün kuşadası seminerine gidenler katılacakmış. durumu mesaj attım, mailin geldiğini falan söyledim, çıkmamızı istediler. bu gün için de ekstra bir bilgi gelmedi. Yine aynı duruma düşmemek için bu gün girmedim sisteme. aynı yazıyı alan ve benim gibi sistemde istenmeyen:))) arkadaş oldu mu?
kuşadasına gittim ama ayın 18 inde yapılan toplantı ile ilgili bilgilendirilmedim. eğer kuşadasına seminere resen alınanlardan değilseniz seminerlerde ve bu provada sizin göreviniz olmayacak.

Metehan' Alıntı:
Yahu arkadaş seminer Halk Eğitim Merkezindeki memur aldı aydında yöneticiliğe bni görevlendirmişler Kaymakamlık onayı ile ... Bu ne iş bu ne lahana turşusu demekten başka ne yapabilirim. Ya sabır...
ya abı anlatamıyorum galıba gorevlendırme yapamazlar sıze gonca hanımı ara durumunu bıldır kaymakama kalsa benı koy okullarına bt dersıne yolluyacaktı

yesocan' Alıntı:
girmemelisiniz

Bu toplantı şu anda devam etmektedir. Toplantı sahibi gelen katılımcı girişini engellemiştir. dedi ve attı beni

Metehan' Alıntı:
hocam Gonca Hanım'a ya da Şener Bey'e mail atın. Durumu bildirin. Bakın sizinkiler nasıl yapıyorlar işlerini:)

dırek soz hakkı vermezler degılmı Müslüm dınletmıyelım kımseye :)=
sol taraftakı yazıyıda sılmelerı ıyı olmadı

attı benı onay beklıyorum

Geri