E-AKEDEMİ

Kodla Büyü

confrere

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar idarenin yapması gereken birşeymiş bu e-akedemi... bana yıktılar bunu da... yarın yapmaya başlıcam da, cevapları bilen varsa paylaşması mümkün mü acaba, okul herşeyi üstüme yıkıyor ...?

Kimse üstüne alınmasın demeyeceğim mümkünse ilgililer üstüne alınsın.
Yakında benden kahve yapmamı istedi varmı tarifini mailime yollayacak derseniz şaşmam açıkcası.
Hem idarenin işi olduğunu söylüyorsun hemde yapıyorsun.
Sizin gibi zümrelerim yüzünden bu bölüm bu hale gelmedimi zaten.
Sen tayin istedin gittin ben senin okula atandım farzet. benden beklentilerini tahmin edebiliyormusun.
eski Bilgisayarcı herşeri yapıyordu ifadelerinin sonrasında bilimum zil programı, e-okul, ders planı-programı işleri, E-akedemiden 2 puan alacaklar diye sorularını çözmem vs vs vs görevim olmadığı için yapmadığımda yaşayacağım tüm sorunların nedeni sensin bilesin.
Bu kadar semer vurma meraklısı varken fırsat verinde herkes işini yapsın lütfen

okul herşeyi üstüme yıkıyor diyorsunuz hem de bu tip işleri yapıyorsunuz.yazık valla yazık.

bana yazık diyenlere sonuna kadar hak veriyorum arkadaşlar, çok haklısınız...
aslında siz de çok iyi biliyorsunuz işlerin nasıl bu duruma geldiğini, yapmazsan bütün bir yıl, hatta o okulda olduğun sürece sana nasıl bi tavırla yaklaşacaklarını, vs. vs. vs...

sen cevabını versen de, yapmıcam diyerek, bazı yerlerde bunu bile anlamayan insanlar var arkadaşlar....

confrere' Alıntı:
bana yazık diyenlere sonuna kadar hak veriyorum arkadaşlar, çok haklısınız...
aslında siz de çok iyi biliyorsunuz işlerin nasıl bu duruma geldiğini, yapmazsan bütün bir yıl, hatta o okulda olduğun sürece sana nasıl bi tavırla yaklaşacaklarını, vs. vs. vs...

sen cevabını versen de, yapmıcam diyerek, bazı yerlerde bunu bile anlamayan insanlar var arkadaşlar....

hocam farkındamısın bilmiyorum ama görevin olmayan işleride geçtim adamın özel işlerini yapmaya başlamıssın.
bi ucunu kaçırırsan -ki kaçırmışsın zaten bunun sonu gelmez.
Varsın kopsun ilişkiler yeterki bu şekilde bizim adımıza da hizmet etme

Abi siz neden yapıyorsunuz anlamıyorum. Onu da geçtim, bir idareci bunu nasıl sizden isteyebiliyor bu da ayrı bir olay.

Yanıtlayamadığı soru olur, yardımcı olursun. Ama al sen yap ne demek ya.

al sen yap diyo adam evet, hiçbir şey bilmiyor bilgisayarla ilgili, 2 senedir aynı okuldayım, bir gün odasına geçip de masasının başına geçtiğini görmedim, senede bir kere müfettiş gelirse geçiyo odasına işte, bilgisayara dokunmadı bile....

hocam internetteki cevaplar yanlış oluyor zaten sorular da cevap anahtarına bakacak kadar zor değil

Geri