DYS'de evrak masaüstüne kayıt edilmiyor

Kodla Büyü

hyalcin_61

Seçkin Üye
Seçkin Üye
DYS de düzenlenmiş evrağı masaüstüne kayıt edip tekrar gerektiğinde masaüstünden alıp kullanmak istiyoruz fakat bu evrağı doc, pdf olarak kaydedemiyoruz bmp, usf gibi uzantılarla kaydediyor bunu nasıl word şeklinde kaydedebiliriz

Hocam dopdf gibi araclarla yazdır deyip o şekilde çevirdik biz. Ancak bu şekilde dışarı alabilirsiniz.

yazdır deyip pdf olarak kaydet daha sonra bunu worde çevrir bu durum ilçe mem deki memurları çok uğraştırır hocam. Benim anlamadığım sayfa da bir sürü seçenek ver doc olarak kaydet, pdf olarak kaydet bunları kaydetmiyor ama bmp olarak kaydediyor

hyalcin_61' Alıntı:
DYS de düzenlenmiş evrağı masaüstüne kayıt edip tekrar gerektiğinde masaüstünden alıp kullanmak istiyoruz fakat bu evrağı doc, pdf olarak kaydedemiyoruz bmp, usf gibi uzantılarla kaydediyor bunu nasıl word şeklinde kaydedebiliriz
masaüstünde bir klasör açıp ona kaydetmeyi deneyin.

hocam udf olarak kayıt edin, udf editör programı ile istediğiiz gibi yazıp düzenleyip kulanabilirsiniz , biz ilçede bu şekilde kullanıyoruz.

Sayın Hocam,

DYS'de kelime işlemciyi açınca Dosya + Aç deyin. Udf olarak yazdığınız yazıyı seçin. İmzalayın. İşlem tamamdır.

İyi çalışmalar.

hocam video yu izledim allah razı olsun size bir sorum daha olacak. İlçe de yeni görevlendirildim ve dys hakkında hiç bir şey bilmiyordum taki sizin videoları izleyene kadar şimdi az çok bir şeyler biliyorum. Sorum şu bizim memurlar şefler e imza ile dökümanları imzaladıkları zaman sayfa altında e imza yazısı çıkmıyor fakat bu gün gördüğüm dışarıdan gelen bir yazıda ismin altında imza kısmında e imza yazıyordu bizde neden yazmıyor acaba

Sayın Hocam,

Yazı memur tarafından yazılır, şef onaylar, Şube Müdürü onaylar, İlçe MEM Müdürü onaylar, son Kaymakam onaylar ve yazı tarih sayı alarak memure Onay sonra gözden geçirme olarak gelir. Yazı tarih sayı aldıktan sonra alt kısımda çıkar. Tarih sayı almamış evraklarda bu yazı çıkmaz.

İyi çalışmalar.

habibocak' Alıntı:
Sayın Hocam,

Yazı memur tarafından yazılır, şef onaylar, Şube Müdürü onaylar, İlçe MEM Müdürü onaylar, son Kaymakam onaylar ve yazı tarih sayı alarak memure Onay sonra gözden geçirme olarak gelir. Yazı tarih sayı aldıktan sonra alt kısımda çıkar. Tarih sayı almamış evraklarda bu yazı çıkmaz.

İyi çalışmalar.
teşekkür ederim hocam size de iyi çalışmalar

Geri