DYS Java Hatası

Kodla Büyü
Enddlesss' Alıntı:
@habibocak

RESMÎ YAZIŞMALARDA UYGULANACAK USUL VE ESASLAR HAKKINDA YÖNETMELİK
DÖRDÜNCÜ BÖLÜM
Belgenin Çoğaltılması, Gönderilmesi, Alınması ve İade Edilmesi
Belgenin çoğaltılması
MADDE 26-

(4) Güvenli elektronik imza ile imzalanarak hazırlanmış belgelerin elektronik ortamda kaydedilmesi, gönderilmesi ve dosyalanarak saklanması esastır. Bu belgeler, zorunlu olmadıkça ayrıca çıktısı alınarak el yazısıyla atılan imza ile imzalanmaz ve fiziksel ortamda saklanmaz.

Teşekkürler hocam bu iyi oldu.
Enddlesss' Alıntı:
Gelen / Giden tüm defterleri kaldırdım. Yazıya bakıyorum çıktı alamya gerek varsa alıyorum yoksa aynen DYS nin derinliklerine gönderiyorum.

Benim gibi her işe koşturan joker memurlar için çok iyi oldu. Birkaç pürüz var onlarda halledilse "dadundan yenmez" :mrgreen: 8)

Bizdeki kursu veren görevlide dedi cıktı alsanız iyi olur diye. Düşünüyorum o zaman bu dys ne işe yarar. Okulda kağıt toner ve zaman harcamaya devam edecek olduktan sonra ne işe yarar. işe yarayacak bir şey ise alıyorum dosyaya koyuyorum ya da personel ile ilgili ise özlük dosyasına koyuyorum. Gerisi tınn.

habibocak' Alıntı:
brkbldk' Alıntı:
Hocalarım bizde de dys de şöyle bi sorun var sisteme giriyoruz girdikten sonra bi pencere açtığımızda bazı butonlar gözükmüyor bu neden olabilir acaba?

Okulumuza dün herşeyi hazır yani dys side kurulmuş bir bilgisayar gönderdiler windows 10 64 bit kurulu o hiç hatasız girmekte ancak orjinal olmayan windows 10 yüklü 32 bit bilsayarlarımızda(güncelleştirmeleri kapalı) yukarıdaki yazdığım sorun var.
Ekran çözünürlüğünü biraz yükseltin Hocam.

Çözünürlük en son 1360x768. Daha yüksek olmalı ki sorun vermeyen bilgisayarınki evet 1920x1080

Error 404: java.io.FileNotFoundException: SRVE0190E: File not found: /search.php sorunu bende de var. Burada anlatılanları aynen denedim ama sonuç alamadım. Okuldaki diğer bilgisayarlarda sıkıntı yok ama benim kullandığı pc'de problemi çözemedim. Bütün tarayıcılarda aynı hata uyarısı çıkıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

kendi soruma bir yanıt alamadım fakat şöyle bir çömzüm buldum. Tarayıcı olarak Safari kullanırsanız böyle bir sorun oluşmuyor.

dys kurduk, yöneticileri tanımladık fakat müdür yardımcıları DYS sayfasını açınca sadece DYS WEB linki görünüyor, uygulama açma linki çıkmıyor

Geri