DYS giriş yapıldığında pencere açılmıyor

Kodla Büyü

fat32man

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar ie chrome ve firefox da giriş yaptıktan sonra dys penceresi açılmıyor. İE de dosyayı indiriyor, sonrada hata veriyor. Chrome da hiçbirşey olmuyor. Sadece site isminin yanına güvenli değil yazısı çıkıyor. Önceden problem yoktu güncellemeden sonra problem başladı. Yardımcı olurmusunuz.

Hocam önce java desteği firefoxta vardı şimdi yok Chrome hiç girmeyin Java desteği yok. Explorer da girebilirsiniz ayrıca firefox 52.0 programlardan kaldırın. BUNU indirin kurun eski sürüm firefoxta sorunsuz çalışır. Bu işlemleri yaptıktan sonra Firefoxtan bir daha deneyin.

Hocam explorer da dosya indirmek istiyor tamam diyorum hata veriyor. Tüm browserlarda kullanıcı adı şifreyi girdikten sonra hiçbirşey olmuyor öylece ekran kalıyor. İlçe katılımsız kurdum yine olmadı.

lonely2134' Alıntı:
Hocam önce java desteği firefoxta vardı şimdi yok Chrome hiç girmeyin Java desteği yok. Explorer da girebilirsiniz ayrıca firefox 52.0 programlardan kaldırın. BUNU indirin kurun eski sürüm firefoxta sorunsuz çalışır. Bu işlemleri yaptıktan sonra Firefoxtan bir daha deneyin.

java destekli bir firefox surumu kullandığınızı varsayarak söylüyorum. firefoxda açılır pencereleri engeller bu yüzden şifre girip tamam değinizde ilerlemez tarayıcınız. bunu kaldırmanız gerekli. firefox da içerik> seçenekle>Açılır pencereleri engelle önündeki işareti kaldırın girecektir.

w10 64 bit, hangi tarayıcı ile denediysem boş. Okulda DYS'ye girmesi gereken 7 bilgisayar var diğer 6 pc sorunsuz bu ne yapsan girmiyor. Sil yükle, dene dene dene... dyssine de javasına da diyecek durumdayım.... :verymad:

Aynı PC öğlen yemek yemeye gittim geldim. Adresi yazdım. Girdi :verymad:

Arkadaşlar bilgisayara format attım ama düzelmiyor. Bağlantı güvenli değil diyor tümünde ve giriş yapınca pop up pencere açılmıyor. Pop up engelleyiciler kapalı hata mesajı vermiyor ama ekran açılmıyor.

Arkadaşlar sorunu buldum ve kafamı duvarlara vurdum. Boşuna format atmışım. Sorun yer işaretlerinden kaynaklanıyormuş. dys.meb.gov.tr adresinden girince sıkıntı olmuyor ama ben yönlendirdiği adresi yer işareti olarak eklediğim ve oradan girmeye çalıştığım için açılmıyormuş.

Arkadaşlar sorunu buldum ve kafamı duvarlara vurdum. Boşuna format atmışım. Sorun yer işaretlerinden kaynaklanıyormuş. dys.meb.gov.tr adresinden girince sıkıntı olmuyor ama ben yönlendirdiği adresi yer işareti olarak eklediğim ve oradan girmeye çalıştığım için açılmıyormuş.
ALLAH senden razı olsun fat32man HOCAM az kalsın bende format atacaktım artık.

Geri