DYS, E-İmza benim yetkim nedir?

Kodla Büyü

Gokhan2285

Üye
Bugün iş çıkışı milli eğitim müdürlüğüne gittim, bana E-İmza formu imzalattılar başvuru yaptılar E-İmza istedi benim adıma fakat ne olduğunu falan anlatmadi şimdi ben okulda basit bı yazı işleriyle uğraşan engelli biriyim bu E-İmza neyime yariycak mesela okuldan ilçe milli eğitime yazarken eskiden müdüre göstermeden yazı gonderemiyorum şimdi E-İmza olunca gonderebilcek miyim? Sorumluluğum mu artıyor bu nedir amacı nedir bilgilendirebilecek varsa..

- Bana neden E-İmza istendi?
-

Gokhan2285' Alıntı:
Bugün iş çıkışı milli eğitim müdürlüğüne gittim, bana E-İmza formu imzalattılar başvuru yaptılar E-İmza istedi benim adıma fakat ne olduğunu falan anlatmadi şimdi ben okulda basit bı yazı işleriyle uğraşan engelli biriyim bu E-İmza neyime yariycak mesela okuldan ilçe milli eğitime yazarken eskiden müdüre göstermeden yazı gonderemiyorum şimdi E-İmza olunca gonderebilcek miyim? Sorumluluğum mu artıyor bu nedir amacı nedir bilgilendirebilecek varsa..

-
Okuldaki unvanınız nedir?

habibocak' Alıntı:
Gokhan2285' Alıntı:

-
Okuldaki unvanınız nedir?

Devlette Yardımcı Hizmetli olarak geçiyorum adayim 13-3 kademem fakat engelli olduğum için gelen giden evraklara bakıyorum klavyem hızlı olduğu için müdürün dediklerini yazıp gönderiyorum

Değişen bir şey olmayacak kardeşim. Sadece sistemden atacaksın imzanı.

Sizin yazı yazma yada imza/paraf atma yetkinizi olmadığı için e-imza alınması uygun değil.

Ancak Kaymakamlık yada valilik oluru ile memur olarak görevlendirmeniz varsa E-İmza alınabilir.

habibocak' Alıntı:
Sizin yazı yazma yada imza/paraf atma yetkinizi olmadığı için e-imza alınması uygun değil.

Ancak Kaymakamlık yada valilik oluru ile memur olarak görevlendirmeniz varsa E-İmza alınabilir.

Yok görevlendirme yok.. Büyük ihtimalle bı yanlış anlaşılma oldu ilçedeki adam bana sordu napiyorsun diye yazı işlerine bakıyorum dedim yanlış anlaşıldı ondan öyle oldu demek ki napmam lazım? Şimdi bana yol gösterir mısınız?

İki işlem yapılabilir.

1. Kaymakamlık oluru ile memur olarak görevlendirilirsiniz.

2. İlçe MEM ile görüşürsünüz durumu izah edersiniz. Başvuru formunuz İl DYS Yöneticisi tarafından onaylanmaz.

habibocak' Alıntı:
İki işlem yapılabilir.

2. İlçe MEM ile görüşürsünüz durumu izah edersiniz. Başvuru formunuz İl DYS Yöneticisi tarafından onaylanmaz.

2. Daha iyi çünkü ben ciddi anlamda böyle bir yükün altına giremem.. Kabul etmem edemem yani

Gokhan2285' Alıntı:
habibocak' Alıntı:
İki işlem yapılabilir.

2. Daha iyi çünkü ben ciddi anlamda böyle bir yükün altına giremem.. Kabul etmem edemem yani

Durumu İlçe MEM ile görüşün. Ona göre hareket edersiniz.

habibocak' Alıntı:
Gokhan2285' Alıntı:
habibocak' Alıntı:
İki işlem yapılabilir.

Durumu İlçe MEM ile görüşün. Ona göre hareket edersiniz.

Yav bu insanlar cidden işini bilmiyor bide neyse zorla adamın canını sıkıyorlar yani beynin yok mu arkadaş bu çocuk aday ne imza yetkisi diye .. neyse sağolun

Gokhan2285' Alıntı:
Yav bu insanlar cidden işini bilmiyor bide neyse zorla adamın canını sıkıyorlar yani beynin yok mu arkadaş bu çocuk aday ne imza yetkisi diye .. neyse sağolun

Sakin olmakta fayda var. Canını niye sıkıyorsun ki ? Belki ilçedeki arkadaşların dalgınlığına gelmiştir. Olur insanlık hali

Geri