Dys de sürekli MEB jnlp dosyası kaydet uyarısı

Kodla Büyü

merveogrtmn

Aktif Üye
Arkadaşlar dys ye girince sürekli olarak resimdeki kaydetme seçeneği çıkıyor bunun çözümü nedir acaba yardım eder misiniz

Ekli dosyalar

• 60F710B3-6ADA-493B-B801-EA75FB6D9901.jpeg
    60F710B3-6ADA-493B-B801-EA75FB6D9901.jpeg
    160.4 KB · Görüntüleme: 69
ilk açılışında "sürekli" kaydet veya aç diye iki seçenek çıkıyor hocam, orada aç denilmeli, kaydet seçilirse her seferinde sorup duruyor, ben varsayılan ayarlarına döndürüp( veya kaldırıp tekrar kurduktan sonra) ilk açtığımda, "aç" seçeneğini seçerek halletmiştim.

Çözümü internet explorer kullanmak, Chrome ya da mozillada her defasında sorar ben zamanın da baya araştırdım tek çözümü dys kullanırken İE kullanmakta buldum ama şu an bir çözümü varsa bilmiyorum tabi.

Teşekkürler hocalarım,deneyip yazarım sonucu, Müdür yardımcısı da chrome kullanıyor onda sıkıntı Yok müdürün bilgisayarında bu oluyor bu,

ilk açılışında "sürekli" kaydet veya aç diye iki seçenek çıkıyor hocam, orada aç denilmeli, kaydet seçilirse her seferinde sorup duruyor, ben varsayılan ayarlarına döndürüp( veya kaldırıp tekrar kurduktan sonra) ilk açtığımda, "aç" seçeneğini seçerek halletmiştim.
Varsayılan ayarlarına nereden giriliyor hocam kendi bilgisayarımda olsa karıştırıp bulurum ama müdür ani bir soru sorunca ayaküstü bulamıyorum neyin nereden açıldığını

Geri