DYS DAĞITIM PLANI ?

Kodla Büyü

saido

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar okullarımız yarın itibariyle DYS sistemine geçiyorlar. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yazıyı gönderirken tüm ortaokullara veya tüm ilkokullara veya tüm liselere gibi bir tanımlama yapabiliyormuyuz? Yapabiliyorsak nerden nasıl yapacağımıza yardımcı olabilirmisiniz? tşkler

yapabilirsiniz. dys içi dağıtıma girip önce ilçe milli eğitimi seçin ekleyin sonra ilçe diğer kurumları seçip sorgula dedikten sonra istediğiniz kurumu seçip ekleyebirsiniz hatta aynı anda dys dışı gönderimde yapabilirsiniz örneğin belediye mal müdürlüğü gibi...

Hocam benm bahsettiğim şey gruplama yaparak toplu gönderme işlemi..Tek tek ilk okullar seçilmemesi.birde tüm ortaokullara yazıyı gönderirken bir okulu unuttuğumuzu varsayalım.onaylanmış bir yazıyı unutulmuş okula nasıl göndrcz

saido' Alıntı:
Hocam benm bahsettiğim şey gruplama yaparak toplu gönderme işlemi..Tek tek ilk okullar seçilmemesi.birde tüm ortaokullara yazıyı gönderirken bir okulu unuttuğumuzu varsayalım.onaylanmış bir yazıyı unutulmuş okula nasıl göndrcz
Hocam,

Yukarıda da belirttiğim gibi dağıtım listesini şu anda kişi sadece kendisi yapabiliyor. DYS Yöneticisi tarafından tüm şube ve okullar için düzenleme yapılıyor. Onu bekliyoruz.

Unutulan okula mutlaka yeni yazılması gerekiyor.

habibocak' Alıntı:
saido' Alıntı:
Hocam,

Yukarıda da belirttiğim gibi dağıtım listesini şu anda kişi sadece kendisi yapabiliyor. DYS Yöneticisi tarafından tüm şube ve okullar için düzenleme yapılıyor. Onu bekliyoruz.

Unutulan okula mutlaka yeni yazılması gerekiyor.
:alkis: :alkis:

Hocam o sorunu hallettim..Giden Evrak İşlemleri seçeneğinde-Dağıtım Planı Tanımlama seçeneği ile bu işlem yapılıyor. Dağıtım Planına bir isim verip, yeni seçeneği ile tek tek okullar ekleniyor. Daha sonra resmi yazı yazarken Dys içi veya dys dışı demiyoruz, Dağıtım Planı seçenğini seçip oluşturduğumuz dağıtım planını seçebiliyoruz.Tşkler

saido' Alıntı:
Hocam o sorunu hallettim..Giden Evrak İşlemleri seçeneğinde-Dağıtım Planı Tanımlama seçeneği ile bu işlem yapılıyor. Dağıtım Planına bir isim verip, yeni seçeneği ile tek tek okullar ekleniyor. Daha sonra resmi yazı yazarken Dys içi veya dys dışı demiyoruz, Dağıtım Planı seçenğini seçip oluşturduğumuz dağıtım planını seçebiliyoruz.Tşkler
Hocam,

Dağıtım planı o kullanıcıda bu şekilde kullanılabilir. Biz şu anda genel için yapılmasını bekliyoruz.

Okullar %99 oranında İlçe MEM'e yazı yazıyor. Dağıtım Planı "Onay Şablonu Adı" gibi bir varsayılan tanıma yapılsa çok güzel olur sanki.
Sürekli Dağıtım Listesli Hazırla
DYS İçi>Sorugla
İlçe MEM>Seçiniz
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MDÜRLÜĞÜ
Tamam>Tamam
Yerine tek şablon adı girilse tadından yenmez valla DYS :lol: :D :)

Enddlesss' Alıntı:
Okullar %99 oranında İlçe MEM'e yazı yazıyor. Dağıtım Planı "Onay Şablonu Adı" gibi bir varsayılan tanıma yapılsa çok güzel olur sanki.
Sürekli Dağıtım Listesli Hazırla
DYS İçi>Sorugla
İlçe MEM>Seçiniz
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MDÜRLÜĞÜ
Tamam>Tamam
Yerine tek şablon adı girilse tadından yenmez valla DYS :lol: :D :)
Hocam,

Dağıtım listesini her okul kendisi düzenliyor.

Geri