DYS dağıtım listesi dolu

Kodla Büyü
DYS de dağıtım listesi dolu gösteriyor resimdeki gibi nerden kaynaklanmaktadır

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    99.9 KB · Görüntüleme: 2,604
Sayın Hocam,

Bu yazı yazılmış ve onaya gitmiş. Dağıtım listesinin dolu olması gayet normal. Zaten siz aktif işler menüsünde değil onayda bekleyenler menüsündesiniz. Yazdığınız yazı onaya gitmiş onaylanıp tarih ve sayı almayı beklemektedir. Dağıtım listesini doldurmadan onaya gönderemezsiniz.

İyi çalışmalar.

onaya gelecekler klasöründe belge varsa; oluşturan kişi kaydetmiş ama onaya henüz sunmamış demektir.

Onaya gönderilen evraklarda Aktif İşler'd düşüyor.
Keşke Bugün/Gençkalanlar/Tümü yerine Onay sonrası diye düşseydi siteme. Takibi çok daha kolay olrudu.
Bir de yeri değil ama gelen ve giden evrakları hepsi bir arada. Neden? Çözemediğimiz bir gerekçe mi var acaba?

Müdürümüzün bilgisayarından yazıyı yazdık, ekleri ekledik ve müdürümüzün imzasıyla hazırladığımız yazı da onaylayacak kişiyi yine müdürümüz olarak gösterdik. Dağıtımda ilçe milli eğitimi müdürlüğünü seçtik. Evrak onaya sunma bölümüne baktığımızda yazı görünüyor. Yazı şu an ilçeye gitmiş oluyor mu? yoksa yapmamız gereken başka birşey var mı?

soouuk' Alıntı:
Müdürümüzün bilgisayarından yazıyı yazdık, ekleri ekledik ve müdürümüzün imzasıyla hazırladığımız yazı da onaylayacak kişiyi yine müdürümüz olarak gösterdik. Dağıtımda ilçe milli eğitimi müdürlüğünü seçtik. Evrak onaya sunma bölümüne baktığımızda yazı görünüyor. Yazı şu an ilçeye gitmiş oluyor mu? yoksa yapmamız gereken başka birşey var mı?
Hocam,

Tek müdürlerde yazıyı müdür yazar. Yazıyı kapatıp açar ve onaylar. Son olarak yazıyı tekrar kapatıp açıp evrakı gönder demesi yeterli.

Geri