DYNET şifreleri kime veriliyor

Kodla Büyü

bilişim72

Site Gezgini
Arkadaşlar ben yeni formatörüm müdür dyned kurmamı istedi kuruyorum ancak bende ne kullanıcı adı var ne de şifre. ne yapabilirim bilmiyorum. yoksa şifreyi ben kurulumdan sonra mı belirliyorum. dyned cahiliyim anlayacağınız. :) teşekkür ederim.

hocam bana idare vermişti şifreyi,onların ya da ingilizce öğretmenlerinin biliyor olması lazım

bilisim72' Alıntı:
Arkadaşlar ben yeni formatörüm müdür dyned kurmamı istedi kuruyorum ancak bende ne kullanıcı adı var ne de şifre. ne yapabilirim bilmiyorum. yoksa şifreyi ben kurulumdan sonra mı belirliyorum. dyned cahiliyim anlayacağınız. :) teşekkür ederim.
Hocam okulun mail adresinden (Microsoft Outlook kullanarak) mebdynedeğitimdestek@meb.gov.tr adresine Okulunun İli, İlçesi, Okul Kodu ve okul adını yazarak dyned şifresi isteyin. Onu da İngilizce öğretmenine verin. Gerisine karışmayın. Ha bir de laba Dyned kurun. Kolay gelsin

okulunuzun okul dyned sorumlusu ingilizce öğretmeninde okul kullanıcı adı ve şifresi vardır. bütün ingilizce öğretmenlerine kullanıcı adlarını ve şifrelerini o verir. kurulumdan sonra ellerindeki kullanıcıa dı ve şifrelerle giriş yaparlar. hocam şifre olayına hiç bulaşma derim. sonra bütün öğrencilerinki de üstüne kalır. benim başıma gelmişyi :(

hocam en azından sınıfları paylaşın derim ben de.. sanılan kadar kolay bir iş değil...dyned açılmıyor hata veriyor

Geri