dynet runtime error hatası

Kodla Büyü

antiochwind

Site Gezgini
merhaba arkadaşlar
bt sınıfındaki 18 bilgisayarı formatlayıp, dynet kurdum hepsine
bugün siftah yapalım dedik, kursağımızda kaldı
18 makinenin tamamı donanım ve yazılımsal olarak aynı
programı çalıştırınca kullanıcı adı, şifresi girince 16 makinede " runtime error floating point support not loaded "
mesajı çıkıyor
öte yandan 2 makine sorunsuz çalışıyor
milletin gözünde " hiç bir şey bilemeyen formatör " konumuna düştüm
şu bir kaç haftada tiksindim dynetten
yardımcı olabilirseniz sevinirim

evet arkadaşlar aynı sıkıntı bende de var sanırım dyned veritabanlarından kaynaklanan bir sorun var. Farklı bir düşüncesi olan varsa ve bizimle paylaşırsa sevinirim.

isbb80' Alıntı:
evet arkadaşlar aynı sıkıntı bende de var sanırım dyned veritabanlarından kaynaklanan bir sorun var. Farklı bir düşüncesi olan varsa ve bizimle paylaşırsa sevinirim.
valla hocam sinirden kıpkırmızı oldum
hani karmaşık bir iş olsa içim yanmayacak
altı üstü bir program kurulumu
adam gibi bir iş yapsalar biz de bu kadar yorulmayacağız
elalem ne projeler yapıyor biz daha bir programı doğru düzgün çalıştıramıyoruz
forumda baktım dünya kadar sorun yaşayan arkadaş var

ben bu konuda tecrübesizim
tecrübeli arkadaşlar bir yardımcı olslar çok memnun olacağım

hocam o hata genelde flash bellekten bulaşan virüslerden dolayı oluyor.Geçen yıl benim labda da ayı sıkıntı vardı
İmajdan formatladm pc leri yeniden kurdum şimdilik bi sıkıntı yok.D sürücüsünü de biçimlendirin hocam.

aysehos' Alıntı:
hocam o hata genelde flash bellekten bulaşan virüslerden dolayı oluyor.Geçen yıl benim labda da ayı sıkıntı vardı
İmajdan formatladm pc leri yeniden kurdum şimdilik bi sıkıntı yok.D sürücüsünü de biçimlendirin hocam.
yorumların için teşekkür ederim hocam
forumda arattım bu konuyu, bir kaç arkadaş da aynı şeyi söyledi
iki sorum olacak
1. si formattan sonra kurulumu yeniden yapmak gerekecek mi?
2. si d sürücüsüne sağ tıklayıp biçimlendir deyince " yetkiniz yok " uyarısı alıyorum*

neden olabilir?

Arkadaşlar bu sorun bir virüsten kaynaklanıyor. Virüsü virüs programları görmüyo. Hatta Combofix dahi çalışmıyor. Bende de aynı sorun vardı. Tek çözüm format. Fakat virüsün bulaşmaması için temiz aygıtlar kullanın. Bilgisayara komple fdisk atın. (c,d komple silin) Ben çalışan bir bilgisayarın imageını aldım. Format atıp image attım. Sorun düzeldi. Kolay gelsin...

aysehos yazdı:

yorumların için teşekkür ederim hocam
forumda arattım bu konuyu, bir kaç arkadaş da aynı şeyi söyledi
iki sorum olacak
1. si formattan sonra kurulumu yeniden yapmak gerekecek mi?
2. si d sürücüsüne sağ tıklayıp biçimlendir deyince " yetkiniz yok " uyarısı alıyorum*

neden olabilir?
Hocam biraz geç farkettim sorularını kusra bakma.
1.sorunun cevabı bir bilgisayara temiz bi format attım d yi biçimlendirdikten sonra gerekli programları yükledim dyned quicktime ,netsupport vs.Sonra acronisle yedekleme yaptım.Acronisten tüm pc lere bu yedeği yükledim.Ve denedim hepsi çalışıyordu
2.sorunzun tam cevabını bilemeyeceğim sanırım forumda olacaktı bi aratın hocam.
Umarım çözmüşünüzdür.İyi çalışmalar...

Geri