Dynet kurulum CDm yok, bilmiyorum YARDIM

Kodla Büyü

bilisimcih

Aktif Üye
Stajer öğretmenim, formatörüm, okulda cd yok, tüm bilgisayarlara format attım, DYNET yeni sürüm kurulumunu nasıl yapabilirim?

yakınınnızdaki okuldan alıp kurabilirsiniz. ilçe milli eğitimin verdiği şifre ile birlikte .

tgmr hocam burda ilçede ilgileneceklerini sanmıyorum,
estirlom hocamın dediği yerden indirip deneyeceğim, sonra ayrıca ilçeden şifre mi almam gerekecek

bilisimcih' Alıntı:
Stajer öğretmenim, formatörüm, okulda cd yok, tüm bilgisayarlara format attım, DYNET yeni sürüm kurulumunu nasıl yapabilirim?

Madem stajersin hemen herşeye atlama öncelikle.Sana dynedle ilgili bişeylerden bahsetmedilerse yapma yok bilgisayarlara kur dedilerse de söyle idareye onlarda ilçe yada il temsilcisini arasınlar sana cd yi ulaştırsınlar.Kendi paralama hemen yapayım olsun bitsin diye.İdealistliğini anlıyorum ben de öyleydim ama bide dağın öteki tarafı var.Bu sözlerimden ötürü diğer arkadaşlar da lütfen kızmasın.

fantasio' Alıntı:
bilisimcih' Alıntı:

Madem stajersin hemen herşeye atlama öncelikle.Sana dynedle ilgili bişeylerden bahsetmedilerse yapma yok bilgisayarlara kur dedilerse de söyle idareye onlarda ilçe yada il temsilcisini arasınlar sana cd yi ulaştırsınlar.Kendi paralama hemen yapayım olsun bitsin diye.İdealistliğini anlıyorum ben de öyleydim ama bide dağın öteki tarafı var.Bu sözlerimden ötürü diğer arkadaşlar da lütfen kızmasın.
ben sizi çok iyi anlıyorum hocam ve inanın 3. yılını çalışan biri olarak keşke bunları daha önce anlayabilseydim diye sızlanıyorum. ama herhalde ilk yılında veya yıllarında insan bu ruha bürünüyor, ülkeyi kendi kurtaracakmış ve bunu sadece kendi yapacakmış gibi davranıyor. bu darbeyi herkes yiyor bir kere. artık yıpranmaya başladığımı anladım, yoruldum. yıpratılmaktan, kullanılmaktan ve en başta da buna ben izin verdiğim için kızıyorum hem kendime hem etrafımdakilere.
hocam gibi araştırmak çözmek yapmak sorunu gidermek bunlar güzel şeyler, ama bilisimcih hocam hakikaten yormayın kendinizi. kimse size yapmıyorsun diyemez. var da mı yapmıyorum dersiniz olur biter. onlar size bazı hizmetleri sunsunlar, o zaman yaparsınız. yoktan var etmerk siizn göreviniz değil.

haklısınız ama daha ilk yılımda gelen tepkilerden bıktım, sürekli suçlamalarla karşı karşıya kalıyorum, durmadan aynı şeyleri tekrarlıyorlar, giden hoca bilgisayara şifre koymuştu, hiç bir program kuramıyordum, bende format atıp kendime göre düzen oluşturayım dedim, eskiden dynet varmışta şimdi niye yokmuş diye başladılar, kullananda yok, gelen müfettişlerden soran da yok, ama okulda öğretmen ve idarecilerin eline en ufacık bir koz geçse, çıkış saatinden başlıyorlar, ne iş yapıyorsundan çıkıyorlar...

laf kavgası yapmaklada susmaklada olmuyor, işimiz insanlarla muatablık , bende dersime girip kimseyle muatap olmamak istiyorum :(

Geri