Dynet Konusunda Acil Yardım !

Kodla Büyü

mustafagul

Site Gezgini
Merhaba Arkadaşlar;
Okuldaki Bilgisayarlara Dynet kurdum, Programı açıyorum ilk açışışta sorunsuz çalışıyor... fakat bir süre sonra tekrar açmaya çalışıyorum hata veriyor...
- Güvenlik kartını çıkardım
- Format attım
- başka setuptan kurdum
- virüs taraması yaptım
- QuickTime Son Sürümünü yükledim
ama halen aynı hatayı alıyorum, Yardımlarınızı bekliyorum...

Ekli dosyalar

• Hata Ekranı.JPG
    Hata Ekranı.JPG
    20.8 KB · Görüntüleme: 802
(qick time) programın kendi içindeki değil de daha üst sürüm kurmak gerekebiliyo bazen,

Virüs kaynaklı bir sorun olabilir.

Format sonrasında sisteme taktığınız usb bellek vs.'den virüs bulaşma durumu olabilir

hocam kesinlikle sorun sality virüsü... exe ve dll dosyalarını mahvediyor ve program çalışmıyor. avast ve salitykiller ile taratıp siliyorum sonra tekrar kurunca sorun olmuyor. Dyned Sürümü ile ilgilisi yok...

bu gösterilen dosyanın olmaması virüs olduğu anlamına geliyor dyned i başka bir cd ye atıp tekrar kurun yada yeni dyned programını bulup yükleyin

kesinlikle virüsten kaynaklanan bir sorun bu virüsü silme ile ilgili formda bir yazı olacaktı ama şimdi hatırlamıyorum.

aynı sorun vardı bir sürü anti virüs programıyla tarattım çözülmedi format attım çözüldü

Bilgisayarlarda virüs vardır hocam, vürüslüleri formatladıysan ağdan tekrar bulaşıyo olabilir. Bende de aynı hatayı veriyordu. Program filestaki dyned dosyasını, masa üstündeki ve diğer bütün kısayollarını silip yeniden başlatıp kuruyorum düzeliyor.

Hocam sorunun tek çözümünü söyleyim.

Yaklaşık 1 haftadır bu hatayı ben de alıyorum Yapmadığım şey, indirip kurmadığım program kalmadı. Sorunun kaynağı Sality (ismi yanlış olabilir) virüsü. Bilgisayarı formatlayıp temiz sistem kurmama rağmen ikinci çalıştırmada aynı sorunu veriyor. Ağdan çok hızlı bulaşan bir virüs.

Yapmanız gereken ağda bulunan tüm bilgisayarların ağ bağlantı kablolarını çıkarın ve her bilgisayara tek tek format atıp win. kurun. Dynedi kurmaya başlarken ağ kablosunu takıp kurmaya başlayın ve dynedi kurun. Yüksek ihtimalle çalışacaktır.

hocam sorun sality virüsünden kaynaklanmakta tüm ağı bloke eden bir virüstür. ekte bir dosya gönderdim salitykiller virüsü devredışı bırakan bir program. tüm bilgisayarlara uygulayın çalışması lazım.

Ekli dosyalar

• salitykiller.zip
    160.3 KB · Görüntüleme: 64
apronax' Alıntı:
hocam sorun sality virüsünden kaynaklanmakta tüm ağı bloke eden bir virüstür. ekte bir dosya gönderdim salitykiller virüsü devredışı bırakan bir program. tüm bilgisayarlara uygulayın çalışması lazım.

Hocam bu antivirüs bilgisayarda saatlerce temizleme yapıyor. Ben bir bilg.da çalıştırdım 1 saatten fazla sürdü yarıda kestim.

"Runtime Error" and "R6002 floating point support not loaded"
hatası ve çözümü-olmayan
*..combfix ile denedim olmadı :eek:
*..salitykiller ile denedim olmadı..
*.. format attım olmadı.
*..sağlam olan pc deki dayned kopyaladım yapıştırdım olmadı.
*..yeni bir deyned versiyonu denedim yine olmadı.. :verymad:
..olmadı olmadı varmı başka çözüm ..
KESİN ÇÖZÜM
http://us1.download.dyned.com/courses/UP2DATEU.EXE
indirin...
- Unzip’i tıklayın
- Close’u (kapat) tıklayın.

-DynEd klasöründeki yeni UpToDate.exe uygulamasını çalıştırın.
- Sürümünüz güncel değildir uyarısı çıkmasa dahi DynEd Applications bölümünü güncelleyin
alıntıdır...

hocam sality virüsü tüm bilgisayara yayılan bi virüs hdd birkaç parça ise tamamına yayılıyor temizlemesi uzun sürebilir. kaspersky nin sality için geliştirdiği bi program bu sen tüm bilgisayarlara kopyala ve aynı anda başlat bikaç saat sürebilir. ben bu şekilde kurtuldum bu virüsten. internet erişimini acayip kasıyodu bu virüs. bir tane bilgisayarda olması yeterli. 16 mbit internet bağlantısı var bu virüsten dolayı sayfa açmıyodu bilgisayar şimdi download hızımız 1200 kb

Quick Time programında ayar yapılması gerekebilir.
Çözüm:
Sistemeyüklü olan Quick Time yazılımının ekran kartınız ile uyumsuzluğunugidermek için bu yazılımın “Preferences” kısmındaki “Audio” ve“Advanced” bölümlerindeki “Safe Mode” kutucuklarını işaretleyin.

Geri