Dynet Öğrencilere CD dağıtma

Kodla Büyü

yakopasa

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bizim okulumuzda bilgisayar laboratuarı olmadığı için öğrencilere dynet in cd sini dağıtmaya karar verdik. Çoğunun evinde bilgisayar ve internet var. Dynet in son sürümünü bbnet ten indirip cd ye çektim yaklaşık 150 tane falan. Ama öğrencilerin çoğu hocam hata veriyor çalışmıyor diyor bazılarıda sürüm güncel değil uyarısı veriyor diyor. Bu konuda acil yardımcı olabilirmisiniz. eğer elinizde dynet kurulumsuz güncel varsa lütfen buraya ekleyebilir :scared: misiniz.

Hocam ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. fakat verdiğiniz linkteki dosyayı indirmeye çalışıyorum tam beş saat oldu hala yüzde 6 da çok yavaş indiriyor hotfile dan yokmudur bunun bir çözümü lütfen yardım. :scared:

yakopasa' Alıntı:
Arkadaşlar bizim okulumuzda bilgisayar laboratuarı olmadığı için öğrencilere dynet in cd sini dağıtmaya karar verdik. Çoğunun evinde bilgisayar ve internet var. Dynet in son sürümünü bbnet ten indirip cd ye çektim yaklaşık 150 tane falan. Ama öğrencilerin çoğu hocam hata veriyor çalışmıyor diyor bazılarıda sürüm güncel değil uyarısı veriyor diyor. Bu konuda acil yardımcı olabilirmisiniz. eğer elinizde dynet kurulumsuz güncel varsa lütfen buraya ekleyebilir :scared: misiniz.
Bizim öğrencilerin çoğu da cd çekip verdik ama kurmayı beceremiyorlar. :verymad:

google dokümanlara yükledim, paylaşıma açıp linkini siteye koydum. evinde interneti olanlarda indirip kuruyolar.hotfile ve benzeri sitelerle ve cd yazıp dağıtmayla kalkılmıyor bunun altından. benim şimdiye kadar bulduğum en iyi çözüm google dokümanlardan paylaşmak

Hocam ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. fakat verdiğiniz linkteki dosyayı indirmeye çalışıyorum tam beş saat oldu hala yüzde 6 da çok yavaş indiriyor hotfile dan yokmudur bunun bir çözümü lütfen yardım.
Arkadaşlar yokmu bunun bir çaresi lütfen yardım!! :cry:

mudamet' Alıntı:
google dokümanlara yükledim, paylaşıma açıp linkini siteye koydum. evinde interneti olanlarda indirip kuruyolar.hotfile ve benzeri sitelerle ve cd yazıp dağıtmayla kalkılmıyor bunun altından. benim şimdiye kadar bulduğum en iyi çözüm google dokümanlardan paylaşmak

Hocam dökümanlarda nasıl paylaşıma açtınız, açıklayabilir misiniz. :?:

mudamet' Alıntı:

:+1: :+1: Çok akıllıca olmuş hocam

seferzafer' Alıntı:
Hocam dökümanlarda nasıl paylaşıma açtınız, açıklayabilir misiniz. :?:

Hocam dosyayı yükledikten sonra dosya üzerinde sağ tıklayıp paylaş diyorsunuz. Sonra özel seçeneğini yanındaki değiştir e tıklayıp web üzerinde herkese açık diyorsunuz.

İngilizce öğretmenlerine Dyned Cd'si vermişler toplantıda kasım 2011'de. "DynEd_CDsiz_Aralik2010_guncel" verilen Dyned Cd'si bu. Yüklediğimizde güncelleme istiyor, iki buton oluyor güncelle ya da bitir. Güncelle deyince Güncelleme dosyası güncel değil diyor, güncelle diyorsun bu sefer hata veriyor. UpToDate dosyası hatalı diyor.

Bu sitede Dyned 2.7 buldum. Verilen cden kurulum yaptıktan sonra 2.7 nin UpToDate dosyasını C:/Pogram Files/Dyned klasörünün içine attım, hatasız güncelleyip çalışıyor artık.

Aynı sorunla karşılaşanlar için UpToDate dosyasını ekliyorum.

Ekli dosyalar

• Guncelleme hatası verirse bunu kullanın.rar
    203.1 KB · Görüntüleme: 124
Ben CD ile uğraşmıyorum, flash belleklerini getiriyorlar programı kopyalıyorum, quick time dyned kurulduktan sonra kuruluyor zaten.

Şu dyned cd lerini çoğaltma işi başıma bela.Dyned programını niye okullarımızın web sitesinde yayınlamıyoruz ki? Yasak olsa yaptığımız iş zaten korsancılık.zaten Şifreler olmadan programın bir anlamı yok.

F5fresh' Alıntı:
Şu dyned cd lerini çoğaltma işi başıma bela.Dyned programını niye okullarımızın web sitesinde yayınlamıyoruz ki? Yasak olsa yaptığımız iş zaten korsancılık.zaten Şifreler olmadan programın bir anlamı yok.
Evet hocam neden yayınlamıyorsunuz ki? Bu dyned coğaltıp dağıtma işi resmen hamallık bence. Bende google dokümanlara yükledim, sonrada adresini sitede bir sayfa açıp oraya koydum. Sayfaya birde sayaç ekledim, böylelikle kaç öğrencimizin ilgi gösterdiğini takip edebiliyorum.

Hocam internet üzerinden dağıtma işinide denedim ama öğrencilerin çok azının evinde internet var ve çoğunda da flash disk. Daha doğrusu flash diskin ne olduğunu bile bilmiyorlar. Mecburen cd çoğaltıp dağıttık ama yine çare olmadı.:scared:

Geri