DYNED'E YÖNETİCİ ŞİFRESİ GEÇERSİZ OLUNCA????

Kodla Büyü

enixrin

Site Gezgini
ARKADAŞLAR şu an DYNED'e yönetici şifresiyle giriş yapamıyorum, geçersiz şifre diyor. Şifrede değişiklik yapmadım. Şu an da Dynedde server bakımı yapılıyor. Acaba bu yüzdenmi giremiyorum. Sİz şu anda yönetici şifresi ile girebiliyormusunuz????. Eğitici şifresiyle giriş yapabiliyorum, ancak yönetici ve gözlemci şifreşiyle giriş yapmaya çalışınca geçersiz şifre diyor. nedendir acaba sizce. Acil yardım....

tenten' Alıntı:
http://mebides.meb.gov.tr
en altta kırmızı yazıyla yazıyor...

hocam onu bende biliyorumda, Normal de server bakımdayken bağlanılmıyor uyarısı veriyor du. Şimdi ise Geçersiz şifre diyor. BU da demek oluyorki servera bağlanıyor,şifre sorgulanıyor ancak geçersiz şifre diyor. Ben yönetici şifresinde herhangi bir değişiklik yapmadım ki geçersiz şifre uyarısı versin. siz şu an, yönetici şifresiyle giriş yaparken geçersiz şifre uyarısımı veriyor yoksa bağlantımı kurulmuyor?

bağlantı kurulamıyor.. diyor hocam server durumunu tıklıyorum sayfa görüntülenemiyor diyor...

işte bende bağlantı kuruyor, ama şifre geçersiz şifre diyor. Şu anda öğrenci şifreleriyle giriş yapabilyorum. eğitimci şifresiylede şu anda bağlanabiliyorum. ama yönetici ile maalesef. genede tşk hocam...

hocam bende de aynı sorun halen devam ediyor. farklı dyned sürümleri denedim yine aynı problem var. şu an itibariyle dynede giriş yapan sorunsuz kullanan varmı. yoksa serverlar bakımdadır uyarısını dikkate mi almalıyız.

Geri