dynedden bilişim teknolojileri öğretmeni sorumlumudur

Kodla Büyü
okulda ingilizce öğretmeni varsa ingilizce öğretmeni sorumludur diye biliyorum. bilişim teknolojileri öğretmeni sınıfın çalışılabilir olmasından sorumludur.

hocam bütün bilgisayarara daynedi kurmuşum ama hepsinde dayned çalışmıyor bikaçında çalışıyor kaldırıp tekrar kurdum yine aynı bu durumda ben ne yapabilirim acaba kafamı şişirdiler ya dayned diye diye

hocam güncellemeyi her açtığımda yapıyor sonra kayıt yöneticisine bağlanamadı diye bişey yazıyor açılmıyor

hocam arızalardan çalışma durumlarından siz sorumlusunuz ama öğrenciyi dyned programına sokmak girmeleri sağlamak sizin göreviniz değildir.

Ben olsam tutanak tutup "gerekli işlemler yapıldığı halde dyned çalışmamaktadır, ilçe sorumlusunun gelip ilgilenmesi gerekmektedir" diye bi yazı yazarım. Biz dyned le ilgili bir eğitim almıyoruz sonuçta, dyned in bütün toplantılarına ingilizce öğretmeni gidiyor, ben kurarım, çalışırsa çalışır, çalışmazsa kim eğitimini aldıysa gelsin kursun.

ben de öyle yapmayı düşünüyorum hocam son bir defa kaldırıp tekrar kuracam oldu oldu olmadı ben ne yapabilirim tutnak tutacam ya sinirlerim bozuldu.bir de daynedin kendisinde sorun yokmu acaba dün dynede giemeyen bilgisayar bugün giriyor diğerleri girmiyor bu sefer yani sürekli bazen daynede giriyor bazen girmiyor.

Valla ben de bu sene hiç biri girmiyor, tutanak tuttum, bilen varsa gelsin, kursun, çalıştırsın, gitsin banane. Dersten kaytarmak için kullanılan işe yaramaz bişey bu dyned.

Geri