dynedde ses sorunu

Kodla Büyü

hunhar

Üye
dynedi çalıştırdığımızda kulaklıklardan çok az ses geliyor. müzk dinliyoruz herşey normal dynede geçiyoruz ses sinek vızıldısı gibi. kulaklıklar çalışıyor bozuk değil eminim. winampta şarkıyı bangır bangır çalıyor. Quiqtime time ın safe mode ayarlarınıda yaptım gene düzelmedi. tüm ses denetimleri son düzeyde açık genede ses alamıyoruz programdan. hoparlör taktığımızda ise tam net ses geliyor. nedir sebebi sizce?

Hocam dyned courseware de Seçenekler>Ayarla/Düzeyler var orada ses kısıktır. Bir de oraya bakınız. Öğrenciler kısmış olabilir. Onu 100 yaparsanız ses düzelir.

hocam aynı problemi bende yaşadım ses ayarlarını da açtım bir sonuç elde edemedim..

farklı bir çözüm önerem var mıı :!:

Aynı sorun bizde de vardı.
hocam Exper marka kulaklıklardan kaynaklanıyor.
Kulaklığı değiştirince oluyor.

hocam ben böle çözdüm görev çubuğundaki ses ikonunu çift tıklayın dalga yazan kısmın ses seviyesini en üste ve dalga kısmını dengesini en sağa çekersiniz ses gelecektir kolay gelsin...

Dyned'de tek problemim ses diyebilirim Aynı sorunları ben çok defa yaşadım. Bazen burda yazılanların hepsini uygulamama rağmen sorun düzelmiyor. Kulaklığın jakını yarım takınca sorun düzeliveriyor. Bunu denemenizi öneririm. bu kulaklıkla alakalı bir sorun galiba.

stan007' Alıntı:
hocam ben böle çözdüm görev çubuğundaki ses ikonunu çift tıklayın dalga yazan kısmın ses seviyesini en üste ve dalga kısmını dengesini en sağa çekersiniz ses gelecektir kolay gelsin...

Bu yöntemi kullandım hiç bir sorunum kalmadı.Teşekkürler...

stan007' Alıntı:

evet ama dyned i kapatıp tekrar açınca dalga yine ortalanıyor. Her seferinde yeniden yapmak gerekiyor.

başka müzikler çalarken hoparlörden ses geliyor fakat dyneddeyken ses yok...uygulama sesleri ayarlarında dyned gözüküyor çözüm bulamadık...

arkadaşlar aynı sorun bende de mevcut ayrıca bir sorunumuz daha var öğrenciler seslerini kaydediyorlar ,dinliyorlar seslerini ,yani her şey normal ama puan daima ekside nasıl yükselir ingilizce öğrt. ve beni kara kara düşündürüyor

Denizli Kale Mehmet Oray ilköğretim okulundan cevap yazıyorum bana buradan ulaşabilirsiniz. puanlama konusu biraz uzun telefonla bana ulaşabilirseniz her konuda yardımcı olabilirim. iyi çalışmalar.

Geri