Dynedde Öğrenciler ŞifresiniNasıl Değiştirecekler

Kodla Büyü

blue123

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar öğrenci girişi ile giriş yapıp şfre değiştirmek istedm..ama değiştiremedim ...nasıl değiştircem

Sayın hocam öğrenciler şifrelerini tabiiki değiştirebilirler. Fakat bunun için kayıt yöneticisinden yönetici girişinizi yapıp öğrencilerin bilgilerini değiştirmelerine izin vermeniz lazım muhtemelen siz bu değişikliği yapmadınız. İzninizi verdikten sonra öğrenciler bilgilerini değiştirebilirler

fersah' Alıntı:
Sayın hocam öğrenciler şifrelerini tabiiki değiştirebilirler. Fakat bunun için kayıt yöneticisinden yönetici girişinizi yapıp öğrencilerin bilgilerini değiştirmelerine izin vermeniz lazım muhtemelen siz bu değişikliği yapmadınız. İzninizi verdikten sonra öğrenciler bilgilerini değiştirebilirler

HOCAM İZİN VERDİM AMA ÖĞRENCİ GİRİŞİ İLE GİRİŞ YAPTIM FAKAT NERDEN DEĞİŞTİRECEM ŞİFREYİ

hocam şu anda Dyned yok bilgisayarımda yarın okula gidince bakıp size tekrar dönerim olurmu? Yarın özelden bir msj ile hatırlatırsanız sevinirim.

DynEd in böyle bir özelliği olduğunu yeni öğrendim.Şimdi sisteme girip deneyeceğim.şifrenin nasıl değişeceğini bulabilirsem , size dönerim.

ne kayıt yöneticisinde ne de öğrenci oturumunda şifre değiştirme ile ilgili bir seçenek bulamadım.

EEE BEN BÜTÜN ÖĞRENCİLERE AYNI ŞİFEYİ VERDİM VE DEĞİŞİRİN DEDİM...NASIL OLACAK BU ŞİMDİ..YOKMU ŞU İŞİ BİLEBN BİRİ...EĞER ŞİFREYİ ÖĞRENCİ KENDİ DEĞİŞTİREMİYORSA YANDIM DEMEKTİR :cry: :cry:

bu işinize belki yarar

Ekli dosyalar

• şifre değiştirme.rar
    126.2 KB · Görüntüleme: 229
hocam acele oldu sorry
açılışta "düzenle " kısmını seçin sırasıyla seçili yerleri tıklayın mutlu sona ulaşırsınız

DYNED ÖĞENCİ ŞİFRE DEĞİŞTİRME ANLATIM

UMARIM FAYDALI OLUR DENENMİŞTİR

Ekli dosyalar

• ÖGRENCİ ŞİFRE DEĞİŞTİRME.rar
    1.1 MB · Görüntüleme: 176
SLM..
sayın hocam dyned e girince okul adı gelir ordan SEÇ i tıkla ondan sonra sınıfları girdiysen sekme hangi sınıfın üzerindeyse DÜZENLE yi tıkla ilk önce PATH MANAGER dan PATH MANAGER (KAPALI) yı tıkla ordan tekrar geri git DUZENLEyi tıkla ÖGRENCİLER kısmından KENDİ BİLGİLERİNİ DUZENLEMELERİNE İZİN VER sekmesini tıkla iş tamam okey see you

Geri