Dynedde Formatör Öğretmenin Görevi Nedir?

Kodla Büyü

wertyu6

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar bu başımızın belası dynedde biz formatör öğretmenin görevleri neler acaba? İngilizce öğretmenleri ilgilenmediği için birçok işi bana kalıyor. ben bilgisayarlara kurdum hepsi çalışır durumda, benim kurmak dışında neleri yapmam gerekiyor?

hiçbirşey yapman gerekmiyor hocam. Aynı sorun bende de var. Tüm işleri bana yıktı. Hatta seminerde kendisine söylenenleri bile yapmam için bana anlatıyor. Tınlamadım, muhattap olmuyorum.

Arkadaşım Dynetten Okuldaki İngilizce öğretmeni sorumlu... Siz programı kuracaksınız. Bir de okul listelerinin oluşturulmasında yardımcı olacaksınız.

Sanki çok yararlı bişeymiş gibi bizi birde bununla uğraşmak zorunda bırakıyorlar. Ne oluyor çocukların 1 saat ingilizce dersi heba oluyor başka bişey değil.

bencede baş belası dyned. dersin heba olmasından başka bişey değil. görevlerimiz belli olsa keşke. cd leri ben kopyaladım. sınıfları ben oluşturdum.toplantıya ben gittim. ingilizceci ne yaptı. bide yardım etmiyorum diye m. yardımcısına şikayet etti. görev ayrımı yapılmalı bence. ya sabır deyip bekliyorum.

hocam programı çalışır duruma getirmen yeterli sınıf oluşturmak, takip etmek gibi işler ing öğretmenlerinin işi. zaten yetki şifreleri var o işlerden ing öğretmenleri sorumlu bizim kurulum dışında hiç bir sorumluluğumuz yok.

Bilgisayarlarda DYNED i kullanılabilir duruma getirmek.
Toplu öğrenci kaydı için liste oluşturmak.
Bilgisayarlarda aksayan donanımlar var ise bunları tesbit etmek. Rapor tutanak vb. ile belgelemek, idareye iletmek.
Programın kullanılması konusunda öğretmenlere rehberlik etmek.

Okulumuzda tüm DYNED işlerini malesef ben yapıyorum. Çünkü DYNED sorumlusu eşim ingilizce öğrt. :?

Geri