dyned şube öğrencilerini güncelleme hatası

Kodla Büyü

ramkan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Dynedde şube öğrencilerini güncelleyemedim. bütün tarayıcılardan denedim hep aşağıdaki hatayı veriyor. Çözümünü bilen duyan gören var mı?

Ekli dosyalar

• hata.png
    hata.png
    29.5 KB · Görüntüleme: 2,227
Güncelleme yaparken tüm öğrencileri eklemiyor. Tekrar tekrar güncelleme yapmak mı gerekiyor?

belki bir aydan fazladır uğraşıyorum, anca sınıfların yarısını ekleyebildi, tam bir rezalet... Gün içerisinde sürekli deniyorum ama olmuyor. Hepsini tam olarak yapan var mı acaba?

Bütün listeleri eksiksiz olarak tamamladım. Hatta 8 lerin 1 Şubesi fazla bile oldu ( aynı öğrenciden 2 ser tane oldu ) hocam gündüz vakti aynı hataları bende alıyordum ancak gece sabaha doğru 3 4 olabilir o zaman güncelledi hepsini. Yarım olanları da guncelledikten sonra tam listeler geliyor bilgilerinize..

dyned konusunda meslek lisesinde alan şefinin görev sınırı ne olmalı?

bence bilgisayarlara kurulum ve güncellemelerini yapıp,kulaklıkları ayarlamayla sınırlı olmalı. öğrencileri sisteme ekleme ve kullandırma ingilizce öğretmeninin görevi... gibi geliyor bana sizler ne dersiniz :?:

Kimse kusura bakmasın gece 3 te 4 te kalkıp bununla uğraşamam. İşe yaraycağını bilsem amenna bir gece uykusuz kalayım ama nerde... sistemi yapanlar işini düzgün yapsın. Yok sistemden değil server kaldırmıyorsa server alsınlar.

1 saat boyunca belli aralıklarla yaparak tüm öğrenciler eklendi ama 100 tane öğrenci toplamda. Daha kalabalık okullarda sıkıntı büyük olacaktır :?

Her gece nöbet tutar oldum sadece 4 öğrencisi olan köy okulunu dün gece 1.20 gibi ekleyebildim. Yılmak yok sabah namazı vakitlerinde deneyeceğim bundan sonra.

Geri