Dyned Runtime Hatası çözümünü bulan var mı?

Kodla Büyü

zafer_can

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Dyned çalıştırırken Runtime Library hatası veriyor. Araştırmalarımda bulduğum bazı çözümler işe yaramadı. Güncellemesini yapıyorum bir kez çalışıyor ancak bilg. kapatıp açtığımda tekrar aynı hataya dönüyor.

Çözümünü bilen var mı acaba?

hocam bende aynı hatayla karşılaştım ve ilde görevli dyned koordinatorünü aradım.Bilgisayarınızda sality virüsü vardır ve bu hata ondan kaynaklıdır dedi.Formattan sonra düzeldi.Bence format atın düzelecektir.

sality hocam... bende de oldu avast ve salitykiller ile tarattım sildim sonra tekrar kurdum dyned. oldu

hocam virüsle alakasının olduğunu zannetmiyorum. Zira Cuma günü bilg. format attım image olarak kurdum. Dynedi kurdum. Bugün öğleden önce Dyned çalışıyordu. Diğer bilg.lara da aynı yöntemle kurmaya başladım ve imagelarını da almaya başladı.

Taa ki az önceye kadar. Cuma kurduğum da az önce kurduğum da runtime library hatası verdi. Sorun virüs olsa idi (ki ben virüstür diye işlemlere başladım) cuma çalışan ve yeni kurduğum öğleden önce çalışan dynedler çalışırdı.

Çözümü bilen varsa arkadaşlar...

ilginç bi durum ya virüs olduğundan emin değilim.ben geçen yıl çok çektim o hatadan.bu yıl çekmiyorum.çünki labaratuvarım yok. :p

yarım saat önce çalışan dyned şimdi çalışmıyor. Çalışırken imageını aldım. Deepfreeze benzeri bir programla da cyi kilitledim ki virüs bulaşsa dahi kapatıp açınca sistemi otomatik yüklesin. Ama bir bilg.da çalışıyor yanındakinde çalışmıyor. Anlamış değilim.

ben çok çektim bu durumdan denemediğim yol kalmadı. en son tüm bilgisayarların ağ kablolarını çektim. tek tek temiz bir xp kurdum sırayla dyned kurdum güncelledim deepfreeze kurdum ağ kablosunu taktım en son. 3 aydır sorun yok bakalım.

kesinlikle sality 20 pcye 2şer kez format attım ben arkamı döndüm baktım çalışan dyned çalışmıyor.en son bütün ağ kablolarını söküp tüm harddiski C ve D hepsini formatladım win 7 kurdum.deepfreze kurdum ve kurtuldum.ha daha öncede depfreze vardı ama nasıl olduysa ömrümü yedi benim o saality .tam 60 kez format attım bir laba :x

bilgisayarmax' Alıntı:
kesinlikle sality 20 pcye 2şer kez format attım ben arkamı döndüm baktım çalışan dyned çalışmıyor.en son bütün ağ kablolarını söküp tüm harddiski C ve D hepsini formatladım win 7 kurdum.deepfreze kurdum ve kurtuldum.ha daha öncede depfreze vardı ama nasıl olduysa ömrümü yedi benim o saality .tam 60 kez format attım bir laba :x

Hocam anlamnadığım ağ kablolarını söktüğünüz zaman dynedi kurduktan sonra güncelllemeleri nasıl yapıyorsunuz? Dyned güncelleme için internet bağlantısı istiyor.

Geri