Dyned programını deepfreeze'den korumak?

Kodla Büyü

pythagorean

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar, bu dyned denen program, sürekli güncelleme gerektiriyor ve öğrenci çalışmalarını klasörlerine kaydediyor bilindiği üzere. Labda deepfreeze kullanmadan da rahat yüzü görmek mümkün değil. Şimdi sorum şu. Bigisayarlarda deepfreeze yada benzeri bir program olacak ama bu programa dokunmayacak. Böyle bir olay var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim...

drive vaccine var hocam istediğin zaman güncelleme yaparsın. Aç kapa yapmak zorunda kalmazsın.

Hocam emin misiniz Dyned'in sürekli güncelleme gerektirdiğine? Ben geçen yıl sene başında BTlerden birine Dyned'i yükledim ve sadece ilk yüklemede güncellemeleri yaptım. O gün bu gündür sorunsuz çalışıyor. Bilgisayarlarda da güvenlik kartı sürekli aktif durumda. Diğer BT sınıfına da aynı şekilde senede bir defa yüklüyorum, güncellemelerini yapıyorum ve Drive Vaccine programını kuruyorum. Sene sonuna kadar da güncelleme yapmıyorum. Bu arada haftada 19 saat (geçen yıl 20 saatti) Dyned çalışması yapılıyor sınıflarda.

Bu mevzuyu bilen biri gerçekten beri gelsin arkadaş. Bizim İngilizce öğretmeni de bi ara drive vaccine var diye öğrenci çalışmaları kaydolmuyor demişti geçen yıl. Ama benim bildiğim internet üzerinden çalıştığı sürece kayıtları net üzerinde tutmuyor mu bu program?

yav bu dynedde sınıfları oluşturmak sınıf atlatmak bizim görevimiz mi yoksa ingilizce öğretmenlerinin görevimi n7e olur bilen biri yazsın hadi kurmak bizim labı hazır hale getirmek bizim de

Güvenlik kartı ile C:/ , D:/ ne varsa koruyorum öğrenci dyned den çıkış yaptığında çalışması kaydoluyor.
Ayrıca istediğn program windows steady state windows güncellemelerini antivirüs güncellemelerini ve senin belirttiğin programın güncellemelerini alıyor.
Başka bir değişikliğe izin vermiyor.
Kullanımı biraz zahmetli D:/ yi korumuyor. Program arayüzüne girmek için sifre istemiyor bende masaüstü ve başlat menüsü kısayollarını siliyorum.
programı kullanmam gerektiğinde files den programı başlatıyorum.

güncelleme değilde öğrencilerin calışmaları bilg. üzerine kaydoluyor o yuzden sorun var!!! bu sene değişt
mi bilmiyorum

istanbul38' Alıntı:
güncelleme değilde öğrencilerin calışmaları bilg. üzerine kaydoluyor o yuzden sorun var!!! bu sene değişt
mi bilmiyorum
Öğrenci çalışmaları bilgisayarlara değil net üzerine kaydediliyor. Tersi olsa ilçeden veya bakanlıktan takip edemezlerdi okulları. İnternet olmadığı zamanda çevrimdışı çalışma özelliği var ama internete bağlandığın anda bilgileri server'a gönderiyor. Fakat çevrimdışı çalışma özelliğini kullanmak için koruma programı olmaması lazım.
zencefil58' Alıntı:
yav bu dynedde sınıfları oluşturmak sınıf atlatmak bizim görevimiz mi yoksa ingilizce öğretmenlerinin görevimi n7e olur bilen biri yazsın hadi kurmak bizim labı hazır hale getirmek bizim de
Sınıfları oluşturmak ve atlatmak bizim değil İngilizce öğretmenlerinin işi. Bilmiyorum diyen olursa örnek olarak bikaç tane gösterip bırakın. Yoksa bütün işler üzerinize kalır.

O zaman ben kurarım en son sürüm dynedi basarım deepfreze. ingilizceci düşünsün gerisini. benim canımdan kıymetli mi. 50 tane virüsle uğraş ondan sonra...

Geri