Dyned programında sınıflar 2'şer tane gözüküyor

Kodla Büyü

sperman61

Üye
Record Manager'da öğretmen ve yönetici girişlerinde sınıflar 2'şer tane gözüküyor. Farklı zamanlarda güncelleme yapsam da sınıftaki bazı öğrencileri sınıflardan birini,bazılarını diğer sınıfa atıyor.Üstelik sınıflardan birine öğretmen atasa da diğerinin öğretmensiz olarak gösteriyor. Okul hesabından ve öğretmen hesaplarından sınıf ve şube güncellemelerini yapmama rağmen hata düzelmedi. Bazı sınıflarda 1 ya da 2 öğrenci de sistemde gözükmüyor ayrıca. Quicktime ve diğer güncellemeleri yaptım ayrıca. Bu sorunla karşılaşanların çözüm önerilerine açığım :) Teşekkür ediyorum.

Okul şifresi ile girip, ekranın sağ alt köşesindeki SİL butonu ile silebilirsiniz.
Daha sonra sınıf ekleme işlemlerini tekrar yapmanız lazım.
Ama bu işlem öğrencilerin seviyesini siler mi bilmiyorum?

@zzeytinci hocam, okul şifresi ile nereye girip siliyoruz. Ne dyned'de ne de eba'da sağ altta öyle bir yer göremedim ben. Nerede olduğunu anlatabilir misiniz bana?

Dyned yeni sistemde sınıfları her 2 döneme göre ayrı ayrı kaydediyor. Yani Dyned yetkilileri bu sorunu çözene kadar sınıflardan 2şer tane göreceksiniz. Lakin öğrencilerin notlarında veya çalışmalarında bir sıkıntı yaşamazsınız.

Geri