Dyned Launcher Sorunu

Kodla Büyü

toolss

Üye
Arkadaşlar Dyned i yükledim güncelleştirmeleride yaptım ama şöyle bi uyarı çıktı ne yapmalıyım ?

Bilgisayara daha yeni format attım lütfen yardım edin!!!!

program files altında
DYNED e gir
Upto Date i aç
önünde *** olanları üzerinde tıkla
çıkan seçeneklerde yükle de
hepsini yükle *** dosya hiç kalmasın
sorunun gitmiş olacak

hocam eminmisiniz böyle halledildiğini valla bıktım ben bu sorundan bilgisayara hergün format atıyorum bu sorun çözülsün diye deniycem doğruysa teşekkürler

dyned launcher

hocam bendede aynı sorun var güncellemeleride yaptım ama tam programa girecekken launcher bir sorunla karşılaştı kapatın diye uyarıyor

Evet arkadaslar bende aynı sorun var..launcher bir sorunla karşılaştı kapatın diye uyarıyor.

arkadaşlar sorunum düzeldi.nasıl düzeldiğine gelince ekran kartımın en son versiyonunu yüklemiştim.onu kaldırıp orjinal halini yükledim.kartım nvidia chipsetliydi şu an çalışıyor.sorun quick time ın ekren kartımın son versiyonuyla uyuşmamasındanmış

Bende aynı sorunu yaşıyorum bıktım. Kendi bilgisayarıma hemen yükleyebildim ama okuldaki labr bilgisayarlardan ancak 2 sine yükleyebildim programı quick time versiyonununuda yükselttim kurdum ama Course ware sayfası açılmıyor aynı hatayı bendede veriyor.Lütfen bilen biri varsa yardımcı olsun sinirden kuduruyorum. :? :? :?

Arkadaşlar bende luncher sorununu yaşıyordum sürekli gına gelmişti ama sorunu çözdüm
Quik time programının özelliler kısmında advenced ve audio kısımlarındaki safe mod kutucuklarını işaretleyin sorun çözülüyo :)))))))))))))))))))))))))))))

ya bana yardım edin. dynedi açıyorum launcher çıkıyo Quik time yi siliyorum öyle yapmıyor acaba Qik time demi yoksa bilgisayarımdamı sorun var :cry: :verymad: :?:

lütfen bana yardım edin :? :x artık dayned çalışmak istiyorum(bıktım)

Geri