-DYNED KOPYALAMA HATASI- DELİ OLMAK ÜZEREYİM

Kodla Büyü

nurhayat

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkdaşlar ya biri bana şu kopyalama hatasından nasıl kurtulacağımı söylesin lütfen..haftalardır uğraşıyorum sürekli bi sorun çıkıyor.birini düzeltiyorum diğer yandan sorun ben bu dyned den usandım yaww :verymad: :verymad:
vestel labım var.geçenyıl dyned i kurdum ama hiç kullanmadık,ingilizce öğretmeni üzerine düşmedi bende çok sallamamıştım.bu yıl ilçeden,okuldan sürekli sıkıştırıolar.eskiden kurduğum dynedi çalıştırorum kurulu değil diyo, yeni cd verdiler ilçeden onunla kumaya çalışıorm o da sürekli dyned kopyalama hatası diyo :verymad:
napacaz,nasıl olcak bilen var mııııı??

Yaptığın yaptığın ve yapamağın herşeyi tutanağa bağla ve kayda geçir.

hocam sorun o deil,ben bu işi halletmek istiyorm..dyned tıkır tıkır çalışsın istiyrom..evde kendi bilgisayarıma kurdum sorunsuz çalışıyor.okulda hep sorun..yokmu başka fikri olan?

hasari hocam cd sorunlu değil,evde kendi bilgisayarıma bu cd den kurdum,-sorunsuz çalışıo.kendimi kayıt etim öğrenci gibi kullanıyorum..okulda olmuyor.vestel öğretmen bilgisayarımda güvenli duvarını kapadım,sölenenleri yaptım ama olmuooo

Hocam farklı bilgisayarlarda denediniz mi? Eğer denemediyseniz deneyin. Hala sorun yaşıyorsanız verdiğim linkteki dyneti indirip birde onu deneyin. Sorun gene devam ederse yazın bakalım daha neler yapabiliriz.

arkAdaşım !ÇoĞu Kişi bu hatayı yaşıyor.bn çözümü buldum.cddeki dyned klasörünü masaüstüne kopyala yapıştır.sonra masaüstündeki dyned klasörünün içindeki setupu aç kur :+1: :alkis: Hadi kolay gelsin yaparsan teşşekürünü eksik etme :+1:

Geri