DynEd ingilizce eğitim programı

Kodla Büyü
programı kurduk. Yönetici şifresiyle giriş yapılmadı. Yapan varsa yardım lütfenn.

programı kurduk. Yönetici şifresiyle giriş yapıldı. Fakat öğrenci giriş yapamadık. Yardımı olur musunuz?

Arkadaşlar ERROR RETURNED FROM CLSN hatasıyla ben de karşılaştım.Bu hata sanırım internet bağlantısıyla ilgili bir durum.kablosuz ağ ile denedim bu hatayla karşılaştım.daha sonra kablolu ile deneyince bu sorunla karşılaşmadım.

Dyned

Dyned ile ilgili verilen CD lerde öğrenci kaydı girince sorun oluyo.
Fakat Dyned klasörü içerisindeki Uptodate programıyla tüm ürünleri güncelleme yapınca bi hata çıkmıyo. Şu an gayet iyi kullanıyorum

Gözlemci şifreleri eğitmenlere verdiğimiz sınıf bilgisi sayfasından mı verilecek? bir de müdüre gözlemci şifresini biz mi oluşturuyoruz? arkadaşlar cevap yazarsınız sevinirim

HURİYE BALCI' Alıntı:
Gözlemci şifreleri eğitmenlere verdiğimiz sınıf bilgisi sayfasından mı verilecek? bir de müdüre gözlemci şifresini biz mi oluşturuyoruz? arkadaşlar cevap yazarsınız sevinirim

Eğitmenlere şifre vermek için : records manager'a tıklayıp mem'den aldığınız şifreyi giriyorsunuz. eğitmenleri oluştururken ekle'ye bastığınızda zaten şifre soruyor. oluşturduğunuz eğitmenin içinede öğrencilerin mail ve şifrelerini gönderiyorsunuz bitiyor.
müdürün gözlemci şifreside sanıyorum mem'den alınan şifre

Öğretmenimiz seminere çağırdılar.Burada şifre ce cd vermişler.Bizim okulun bil. lab. kurdum. Bütün okul öğrencilerine kullanıcı adı ve şifre verdim.Öğretmneleride girdim.Sıkıntı yok şimdilik.

nerengin hocamın sorunuyla bende karşılaştım sanırım server'a bilgilerin yanlış gitmesinden kaynaklanıyor. öğrenciyi silip yeniden mail ve şifresi doğru olacak şekilde eklerseniz sorunun çözüleceğini sanıyorum.

Geri