Dyned İçin Kulaklık

Kodla Büyü
hocam bi öğrenci kulaklığı kırınca buna benzer bişey almış gelmiş. hem kulaklıktan gelen seste hemde mikrofondan kaydedilen seste çok kötü cızırdama vardı geri gönderdim. kaliteyi bu fiyata alamazsınız.

alfa-turk' Alıntı:
hocam bi öğrenci kulaklığı kırınca buna benzer bişey almış gelmiş. hem kulaklıktan gelen seste hemde mikrofondan kaydedilen seste çok kötü cızırdama vardı geri gönderdim. kaliteyi bu fiyata alamazsınız.

eyvallah hocam peki tavsiye ettiğiniz var mı ?

Summer_06' Alıntı:
biz şunlardan sipariş ettik. elimize ulaştı. kalitesi nasıl deneme şansım olmadı. görüntü olarak uyduruk gözükmüyorlardı ama tabi ses kalitesini denemek lazım.
http://www.hizlial.com/bilgisayar/akses ... 2.0001.htm

hocam bu tarz kulaklıklardan biz daha önce aldık mikrofonlarını hep kopardılar. Onun için kablosunda kulaklık olanlardan almayı düşünüyorum.

Dyned için en iyi kulaklık öğrencinin kendi kulaklığıdır. Ne kadar kaliteli olura olsun öğrenci milletine dayanmaz. Öğrencilere birer kulaklık almalarını ve dyned uygulanacağı günler getirmelerini, herkesin aynı kulaklğı kullanmasının sağlıklı olmadığını (kulağı akan olur, hasta olna olur...) söyleyince herkes kulaklığıyle gelmeye başladı.

45 adetmikrofonlu kulaklik icin ihaleye cikacagiz.malum marka model yazamiyoruz. ozellik olarak yazabilecegimiz bisey varmi ? Acil Yardim

Kendileri alsın hem her ders başkasının kullanması da hiç hijyenik değil.

Geri