Dyned Güncelleme Problemi

Kodla Büyü

El-Aziz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Dyned programını güncelliyorum ama program kapanıp açıldıktan sonra her seferinde tekrar güncelleme istiyor. Bir türlü giremedik öğrenci şifresi ile. Her seferinde bu kurulum eski diyor. Ne yapabiliriz?

çok sükür bu sene dyned ile ilgili çalışma yok yani daha yok umarım da olmaz...

nasıl yani çalışma yok?Bu sene öğrenciler girmeyecekler mi dyned' e?

El-Aziz' Alıntı:
Arkadaşlar Dyned programını güncelliyorum ama program kapanıp açıldıktan sonra her seferinde tekrar güncelleme istiyor. Bir türlü giremedik öğrenci şifresi ile. Her seferinde bu kurulum eski diyor. Ne yapabiliriz?

Aynı sorun bende de var hocam. Ne yaptıysam olmadı.

vzgr' Alıntı:
El-Aziz' Alıntı:

Aynı sorun bende de var hocam. Ne yaptıysam olmadı.

hocam şu anda forumda
Toplam 1850 kullanıcı çevrimiçi :: 271 kayıtlı, 7 gizli ve 1572 misafir
kullanıcı var. ama sadece ikimiz bu problemi yaşıyoruz. ilginç...
ya da kimse bilgisini paylaşmak istemiyor!

Geçenlerde güncelleme yaptığım halde tekrar güncelleme isteyen bilgisayar geldi. Dynedi silip tekrar kurduğumda sorun çözüldü.

ilk3r' Alıntı:
Geçenlerde bir bilgisayar da güncelleme yaptığım halde tekrar güncelleme isteyen bilgisayar geldi. Dynedi silip tekrar kurduğumda sorun çözüldü.

Kaldırdım, sildim, kurdum, kopyaladım sorun yine aynı. Bizden baka dynedi kullanan yok herhalde.

1 yıldır kullanıyorum sorun yasamadım işimi temız yapıom galıba :mrgreen:

bizde kullanan yok. sorun da olmadı kimse niye kullanmıyorlar deme di :shock:

güvenlik kartını çıkarıp ya da devre dışı bırakıp öyle güncellemeniz gerekiyor. tabi deepfreeze gibi programlarında devre dışı bırakılması lazım ben bu şekilde şözmüştüm güncelleme sorununu

btnotlari' Alıntı:
hocam dyned runtime error hatası ve floating support uyarısı/güncelleme almıştım, sorununuzu çözebilir. http://www.btnotlari.net/bt2012/dyned-r ... si-cozumu/

hocam bende runtime error hatası yok. güncelleme yapabiliyorum. ama öğrenci olarak girmeye çalıştığımda yeniden güncelleme istiyorum. yapsam dahi girmiyor. hem program zaten güncel. öğelerin başında (****) işareti çıkmıyor.

Teşekkürler hocam. Şu an okulda değilim ama gittiğimde deneyeceğim

Geri