DYNED - GEÇERSİZ ŞİFRE

Kodla Büyü

rainman

Seçkin Üye
Seçkin Üye
MERHABA ARKADAŞLAR.BİZE VERİLEN ŞİFRE İLE KAYIT YÖNETİCİSİNE GİRİP ŞİFRE OLUŞTURMAYA ÇALIŞIYORUM.AMA GEÇERSİZ ŞİFRE DİYOR.SEMİNERDE DYNEDİ D: SÜRÜCÜSÜNE KURMAMIZI SÖYLEDİLER.(GÜVENLİK KARTI OLDUĞU İÇİN)GÜNCELLEMESİNİ DE YAPTIM.KULLANICI ADI OLARAK KURUM KODUNU GİRİYORUM.SONRA ŞİFREYİ GİRİYORUM.GEÇERSİZ ŞİFRE DİYOR.SANIRIM BİZE VERİLEN ŞİFRE HATALI.ÇÜNKÜ BAŞKA BİR İHTİMAL YOK GİBİ.BİR DE ŞUNU SORACAKTIM.SINIF ŞİFRESİNİ ANLADIM FAKAT GRUP ŞİFRESİNİ ANLAMADIM.İYİ ÇALIŞMALAR.

rainman' Alıntı:
MERHABA ARKADAŞLAR.BİZE VERİLEN ŞİFRE İLE KAYIT YÖNETİCİSİNE GİRİP ŞİFRE OLUŞTURMAYA ÇALIŞIYORUM.AMA GEÇERSİZ ŞİFRE DİYOR.SEMİNERDE DYNEDİ D: SÜRÜCÜSÜNE KURMAMIZI SÖYLEDİLER.(GÜVENLİK KARTI OLDUĞU İÇİN)GÜNCELLEMESİNİ DE YAPTIM.KULLANICI ADI OLARAK KURUM KODUNU GİRİYORUM.SONRA ŞİFREYİ GİRİYORUM.GEÇERSİZ ŞİFRE DİYOR.SANIRIM BİZE VERİLEN ŞİFRE HATALI.ÇÜNKÜ BAŞKA BİR İHTİMAL YOK GİBİ.BİR DE ŞUNU SORACAKTIM.SINIF ŞİFRESİNİ ANLADIM FAKAT GRUP ŞİFRESİNİ ANLAMADIM.İYİ ÇALIŞMALAR.

AYNI SORUN BİZDE DE VAR ARKADAŞIM.
SORUNUN ÇÖZÜMÜNÜ BİLEN VARSA PAYLAŞABİLİR Mİ?

BURSA-KESTEL CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU

hocam kurum kodu ile verilen şifre ile öğretmen ve öğrenci hesapları oluşturuyorsunuz. birde şifrede büyük harf kullandım ben baştan küçük girmiştim o olmamıştı. bir böyle deneyin derim.

kayıt yöneticisinden verilen şifre geçerli olamıyor hala. sizlerde de aynı sorun hala devam ediyor mu?

Okulunuzun .....@meb.k12.tr li adresine şifreniz gönderilmiştir. size verilen şifreyi mutlaka kontrol ediniz. büyük harfler olacaktır. birde RECORDS MANAGER bölümünden giriş yapılacaktır.

hocam verilen şifre ve kurum kodunuzu programın kurulum yerinde recovery manager diye bir dosya var girişi buradan yapmalısınız. masaüstüne gelen simgelerden giriş yaparken hata veriyor.
bizde internet yok ama bizede bunu yapacaksınız gerekirse 146 dan girip yapın demişler. ben anlamıyorum bu mebi adsl olan yerlere görev vermemişler bizde net yok yapın diyorlar

@meb.k12.tr li adresimize şifremiz gönderilmedi.Okula , şifreyi telefonla bildirmişler.heralde sifreyi ya biz yanlış aldık ya da yanlış verdiler.

Olabilir....Şifrenizi tekrar öğrenmenizde yarar var. Bize de tel. ile bildirmişlerdi... Ama yanlış yazılmış... Sonra İlMem den gelen yazıda mail adresinizi kontrol edin dendi. Bizde mailden doğrusunu öğrendik.

Ben kurdum sisteme bütn sınıfları ve bilgilerini yükledim...Sorun yok.....

Şifreyi programı kurduktan sonra Dyned / Records Manager bölümünden girmeyi unutmayınız..

records managerden okul şifresi ile giriş yapıyorum ama ekle düğmesine bastığımda yönetici şifresi istiyor. aynı şifreyi orada da giriyorum ama kabul etmiyor?

neden acaba..

bizde de aynı. records managerden giriş yaparken okul kodu ve şifreyi kabul ediyor ama ekleye basınca yönetici şifresi istiyor. aynı şifre burda kabul olmuyor. başka bir şifre daha mı var acaba?

sorunu hallettik.Tahmin ettiğim gibi şifrede hata varmış.Yardımlarınız için teşekkürler...

Ya Kimse Kusura Bakmasin Ama ....Gibi Bi Program..... Olmaz Böle...sizlik :| :| :| :alkis: :alkis: :oops:

mustafacagri' Alıntı:
records managerden okul şifresi ile giriş yapıyorum ama ekle düğmesine bastığımda yönetici şifresi istiyor. aynı şifreyi orada da giriyorum ama kabul etmiyor?

neden acaba..

Aynı sorun bende de var.Ekle haricindeki butonlar pasif sizde de değil mi? Hay ben bunların yapacağı işe.... :x

aynı sorun bende de var napcam..kayıt yöneticisi şifreyi önce kabul edip okul adı çıkıyo ancak öğrenci ekleyeceğimde tekrar şifre sorduğumda geçersiz şifre diyor sorunum nasıl gider.. :(

records manger den okul şifresiyle giriyorum ve
"lütfen bir kayıt yöneticisi bilgisayarı seçin" diyor
lütfen yardım

records manger den okul şifresiyle giriyorum ve
"lütfen bir kayıt yöneticisi bilgisayarı seçin" diyor
lütfen yardım

kendi bilgisayarıma dyned kurdum. ama geçersiz şifre hatası alıyorum. şifrede bir hata yok. ayrıca bu gün okulda güncelleme yapamadım. ama kendi bilgisayarımdan az önce güncellemeyi tamamlayabildim. mebides'te server'larda bakım var diyor ama bir arkadaş burada ben giriyorum diye yazmış. allah aşkına biri son duurmu açıklasın walla daraldım artık dyned'ten :(

Geri