dyned çalışmıyor...

Kodla Büyü

buyey

Seçkin Üye
Seçkin Üye
merhaba arkadaşlar. kendi bilgisayarıma dyned kurayım dedim. ne yaptımsa çalışmıyor. "Launcher bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor" hatası veriyor neden olabilir...

Hocam yenimi kurdunuz?? Yeni kurduysanız şu anda Dyned serverlarından dolayı bağlanamıyoruz daha önce bunula ilgili bir çok başlık açılmıştı.

evet yeni kurdum ve yarın yaklaşık 20 bilgisayara kurmayı deneyeceğim...
bu yoğunluk bugün için mi geçerli...
yarın boşuna uğraşmayayım...
bi de bu iş için başka okula gidecem :(

zor giriliyor doğru hocam. ama yeni kurduğunda program files'tan dyned up to date ile güncelleyin. güncellemeden çalışmıyor lanet. *** olanlar güncellenmemiş tek tek güncelle hocam.

Bu hafta biz hiçbir şekilde bağlanamadık. Dyned i kurduğunuz bilg.dan(eğer güncelleştirmelerini yaptıysanız) programfiles daki klasörü kopyalayıp diğer bilg.lara yapıştırın tabii yine ben uyarımı yapayım C: den başka bir yere atacaksanız path leri değiştirmeniz gerekiyor. kolay gelsin

ben şöyle kurmayı düşünüyorum bir bilgisayarın d sürücüsüne kuracam, güncelliyecem ve klasörü ve kısayolları netop school la tüm bilgisayarlara gönderecem heralde bir sorun çıkmaz...

Arkadaşlar Dyned i uygulamaya karar verdik, benim lab full çalışıyor ama bu nasıl olacak bilmiyorum, zaten Dyned e giriş yapılması 40 dk buluyor ve ders bitiyor. :x Siz nasıl uyguluyorsunuz acaba=?

28 ve 29 şubatta dynete girmeye çalıştım GEÇERSİZ OTURUM AÇILIŞI çıkıyor ve kapanıyor. Sizde de böyle bir sorun oldu mu?

Evet arkadaşlar Dyned i okuldaki bilg.lara 15 tatilde kurdum öğrenci kayıtlarını yaptım bir hafta öncesine kadar tıkır tıkır çalışıyordu herşeyimiz hazır şu anda ama Dyned den dolayı sisteme giriş yapamıyoruz bizimle ilgili bir problem olmadığına eminim.

ORHAN65' Alıntı:
28 ve 29 şubatta dynete girmeye çalıştım GEÇERSİZ OTURUM AÇILIŞI çıkıyor ve kapanıyor. Sizde de böyle bir sorun oldu mu?

Bende de aynı sorun var. Record Manager da Kurum kodu ve parolayı girdiğimde "Geçersiz Oturum Açılışı" şeklinde bir ileti çıkıyor.

bizde de aynı sorun bir türlü güncellemeler gerçekleşmiyor iki haftadır kuramadım okula okullardaki meb bağlantılarındaki filtrelemeden de kaynaklanabileceği söyleniyor, ne zaman düzelecek merak ediyorum hem bu yavaşlıkla bu sistem biraz zor yürür derslerde :?

ORHAN65' Alıntı:
aynen hocam 2 gündür felç ...işkence olmalı..bizim milli eğitim sayfasında öğrenci girişlerii 3 marta kar bitirin demiş..bu gidişle 3 haziranı bulur galiba.alt yapısıoluşturulmamış bir sistemin neden uygulaması yaptırılmaya çalışılıyorki..

evet aynı sorunu bende yaşıyorum. tün sınıfları aktardım fakat birde ders kilidinin kaldırılması gerekiyormuş.deniyorum geçersiz oturum açılışı mesajı veriyor. bu iş içinde bir son tarih varmıydı... Sistem giriş işlemlerine kapatılmış olabilirmi? şuan dyned de sorunsuz çalışan varmı.

Geri