DynEd çalışıyor...

Kodla Büyü

rainman

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar 1 haftadaır DynEd ' e giremiyordum.Az önce sisteme girdim.Ve oldukça kısa bir zaman içerisinde açıldı.Siz de durum nasıl?

rainman hocam ankaraya yakın mısınız acaba ?

biz uzaktayız sinyal minyal bize kadar gelmiyo mu olabilir mi ?...

dyned sağlıklı düşünmeyi engelliyo gördüğünüz gibi :?

DynEd , local ağda çalışmıyor mu benim elime yeni geçti. Ağ üzrinden çalışıyor. Öğrenci tanımlımıları falan yapılıyor. ....
:p
Sizinki başka sürümmü?
Neyse ben hemen deneyeyim... karışık iş gibi. :cry: :idea: :+1: :arrow: :sleep: :alkis: :scared: :?: :!: :wink: :roll: :cry: :oops: :p :x :lol: 8) :? :shock: :eek: :( :) :D

saat 15.00 den beri çalışıyor az önce yine açtım heralde gece olduğu için çok hızlı eve kurduysanız geç saate girmenizi tavsiye ederim arkadaşlar kayıtları bitirmek üzereyim ama çok umutlanamıyorum yarın ne yapacağı belli olmaz bu dyned'in

seabird' Alıntı:
saat 15.00 den beri çalışıyor az önce yine açtım heralde gece olduğu için çok hızlı eve kurduysanız geç saate girmenizi tavsiye ederim arkadaşlar kayıtları bitirmek üzereyim ama çok umutlanamıyorum yarın ne yapacağı belli olmaz bu dyned'in

evet arkadaşım çok haklısın gece saat 00:00 geçince çok hızlı luyor

:) bu dynd biz çalıştıramıyoruz birde öğrenciler onu çalıştıracak ta ondan bişeyler öğrenecekler İNANAMIYORUM

dyned yürümüyor.. bilg. öğretmeni yok okulda..3 bilg kurdum..Birinde çalışıyor derse de başladık ama diğerleri çalışmıyor, çalışanın da ne zaman hata vereceği belirsiz..

arkadaşlar acaba sınıflar arasında fark varmı çalışıp çalışma ma yönünden.İngilizce öğretmenimiz 7. sınıflarda açıolmadığını söylüyor.Bu gün de 4. sınıfların bazıları açıldı bazıları açılmadı.

OFF AÇILMIYO BİLGİSAYAR KAPALI OLABİLİRMİŞ HATA ÖYLE DİYO BENCE HERKES GİRİNCE SERVERE GİRİLMİYO :( :cry: :sleep: :x

arkadaşlar bu programa girebiliyorum diye sevinmeyin. 2 dakika sonra ne olacağını bilemiyorsunuz. hergün yeni bir hata mesajı. bu programı yapanı tebrik etmek lazım. şahsen ben uğraşsam tek başıma bu kadar hata veren bi program yapamazdım. Bakanlığı da burdan tebrik ediyorum. Bu tür projelere destek verdikleri için acaba diğer bakanlıklarda da böyle hatalı projeler var mıdır?????????

ya kendim yazarım daha ii [(bi arkadaşda aynısını demiş(alıntı yani))]

adam öğretim için değil hata mesajı için prg yapmış haklısın bosonova

Bu işin kotarıcıları neden piyasada yok ve herhangi bir açıklama yapmıyorlar.. Bu dayıNet yüzünden BTS'nin düzeni bozuldu.. Artık derslerin yapılış yeri dynEt çalışıyorsa farklı çalışmıyorsa farklı.... Bir işe kalkışılmadan önce bunun bir mühendisliği yapılır!... Bu tam bir MÖÖHENDİSLİK harikası... Daha üstünde durmuyorum artık... Yazıyla bildirsinler yapılacakları.. Yazıyla alsınlar yapılanları...

Geri