DYNED AÇILMAMA VE GÜNCELLEME SORUNU (ÇÖZÜLDÜ)

Kodla Büyü

hbilgin08

Üye
Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle bu kadar saçma bir alt yapıya sahip bir programın eğitim sistemimizde dayatmacı bir şekilde yer alması ne kadar vahim. Düşünün ki dyned severlarındaki güncellemeleri okullardaki meb bağlantılı bilgisayarlarda yapamıyorsunuz. Çünkü sakıncalı içerik olduğundan meb girişi engelliyor. (Düzeltileceğinden eminim)Bu durum hem öğretmen arkadaşları hem de öğrencilerimizi uğraştırıyor. Ya serverları hata veriyor ya da güncel programındaki dosyalarda sorun çıkıyor.
Neyse gelelim sorunumuza ve çözümümüze;
Dyned 2.7.1 sürümünü kurduktan sonra güncelleme yapamadığınız için dyned açılmıyor.(Bu durum meb bağlantısında yani okullarda oluyor) Benim denediğim yaklaşık 10 bilgisayarda sorunumu bu çözümle aştım. Umarım işinize yarar (en azından şimdilik). Aşağıdaki dosyayı (Launchw.exe) rar dan çıkardıktan sonra program files>dyned> klasörünün içine atın (kopyalayın) uyarı geldiğinde de evet değiştirin deyip işlemi tamamlayın. Bu kadar. Kolay gelsin.

veya

http://www7.zippyshare.com/v/65991191/file.html

Ekli dosyalar

• Launchw.rar
    454.5 KB · Görüntüleme: 658
Yardimci olurmusunuz lutfen
Dyned pro uygulamayi yukledik fakat login ve sifreyi girdikten sonra butun kurslar kilitli
Onu nasil cozerim sizce?
Onceden tesekkurler

Ekli dosyalar

• Screenshot_20171128-173804.png
    Screenshot_20171128-173804.png
    148.5 KB · Görüntüleme: 110
DynED Records Manager'dan öğretmen hesabı ile girip kilitleri açabilirsiniz.

Geri