Dyned 2015 okul güncellemesi?

Kodla Büyü

DotCom

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Merhaba,

Dyned listelerinin güncellenmesi istendi. Öncelikle okul şifresiyle giriş yapılarak okul bilgilerinin güncellenmesi gerekiyor. Ancak okul kullanıcısı olarak http://dyned.eba.gov.tr/EBA_Dyned/ adresinden mebbis bilgileriyle giriş yapmayı deneyince ana sayfaya geçiyor.

Bu sene güncelleme yapabilen var mı?

Teşekkürler

Ben de 2 haftadır deniyorum olmuyor!
Sorumlu öğretmen neden birşey yapmıyoruz diyor?
Beklemedeyiz!

Bu sene hala kurum olarak giriş yapamıyoruz.

Bununla ilgili kimle görüşmek gerekir?

kurum girişi açıldı.

şube güncelleme sırasında hata veriyor şimdilik

güncelleyebilen var mı?

Şube güncellemesini yapmıyor. 2 haftadır her gece gündüz deniyorum. Daha tam çalışmıyor. Ayrıca habirede ilçeden Dyned hakkında yazı geliyor. Ya sistemi adam akıllı şekilde işler vaziyete getirin. Ya bu dyned olayından vazgeçin. Ya da habire dynedle ilgili yazı göndermeyin. Çalışmayan sistemin neyini istiyorsunuz....

mistikowski' Alıntı:
Şube güncellemesini yapmıyor. 2 haftadır her gece gündüz deniyorum. Daha tam çalışmıyor. Ayrıca habirede ilçeden Dyned hakkında yazı geliyor. Ya sistemi adam akıllı şekilde işler vaziyete getirin. Ya bu dyned olayından vazgeçin. Ya da habire dynedle ilgili yazı göndermeyin. Çalışmayan sistemin neyini istiyorsunuz....

kesinlikle doğru, neyin ne olduğu belli olmadan sürekli yazı gönderip duruyorlar ama hiçbişi düzgün çalışmıyor ve ne ilçe de ne de ilde konuyla ilgili kimsenin bilgisi yok

defalarca denedim sistemsel hata veriyor. Kurum girişi öğrenci güncellemeleri çalışmıyor.

Çok af edersiniz arkadaşlar ama hala Dyned ile mynet ile :) İngilizce öğrenilebileceğini mi düşünüyorsunuz ?

alkantr' Alıntı:
Çok af edersiniz arkadaşlar ama hala Dyned ile mynet ile :) İngilizce öğrenilebileceğini mi düşünüyorsunuz ?

Dediklerinize katılıyorum ama uygulanması istiyorlar işte naparsınız.

Sistem hala çalışmıyor, eba servislerine erişim sağlanamıyormuş

mezbele' Alıntı:
Ben tam olarak anlayamadım ama Dynet i eba üzerinden mi takip edeceğiz?

Dyned'i kullanmak için dyned eba sayfasında şube güncellemesi yapılacak kurum şifresiyle. işte bu olmuyor sistem hatası nedeniyle

evet bu şekilde eski şifreleri kullanın diyorlar. Eski şifreleri nereden bulalım. Gerçi var olmasına var ama sonuçta gelen giden çok fazla. Birde ilkokulda 4. sınıfta hiç sınıf güncelleyemediğimizden ilkokulda nasıl bir yol izliyeceğiz. Dyned sunucu hatasını düzeltsinlerde ondan sonra birşeyler istesinler...

biz hiç bir sınıfı güncelleyemedik şimdiye kadar sisteme girmiyordu 2 haftadır sisteme giriyor "DYned Server Hatası" diye hata veriyor şube güncellemesi yapmıyor şimdide. Sonrada pat bir yazı gelir herkes dynede girsin diye

yazı bugün geldi okula, şube listesi güncellenemiyor. Dyned servislerine erişim sağlanamadı hatası veriyor... :?

yes_im' Alıntı:
yazı bugün geldi okula, şube listesi güncellenemiyor. Dyned servislerine erişim sağlanamadı hatası veriyor... :?
pat diye bir yazı gönderirler dedim ama pat diye gelmiş bile yazı, sanki düzgün çalışan sistemleri varmış gibi 2 ay ebadan sıkıntı çıktı 2 ayda dyned server hatası verir artık

yazı bize de geldi müdür beye sorunu söyledim.. ama aylar oldu sorun neden düzeltilmedi acaba?? bizde geçen yılın şifreleride yok..

Sallayın gitsin arkadaşlar. İlkokuldan itibaren ingilizce dersi alan bir milletiz. Hazırlık sınıflarında yıllarımız gidiyor. Sonuç "one minutes", "white sea" vs gibi saçma sapan tarzanca bi ingilizce seviyesi.

bu dynedi bakanlığa tekrar tekrar kim satıyorsa pazartesi gelsin işe başlasın ama adam zaten trilyoner oldu herhalde. bu kadar zorlama götürülen bişey olamaz. bi de bunların her ilde koordinatörleri var akşama kadar okullara hadi dynede girin demekle görevliler.

kaç aydır deniyorum kurum mebbis şifresiyle girdiğimde aşağıdaki hatayı veriyor.
dyned servislerine erişim sağlanamadı

Ekli dosyalar

• dyned servislerine erişim sağlanamadı.jpg
    dyned servislerine erişim sağlanamadı.jpg
    322.3 KB · Görüntüleme: 923
Geri