DYK Listesine Öğrenci Ekleme

Kodla Büyü

inikat

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar gruplar başvurularla sistem üzerinden oluşturuldu ve listeler ilçeye gitti.
Şimdi 1 ay boyunca ekleme çıkarma düzeltme yapılabilir dendi ama sistemden yapılamıyor sanırım.
Benim listemde 18 kişi vardı ama 7 kişi daha eklendi ve bu resmi olarak işlenirse grubu ikiye bölmem gerekli.
Bu konuda bilgisi olan var mı? Sistemden ekleme çıkarma yapılıp grup kapatma ya da grub artırma yapılabiliyor mu?
EK SORU: DYK listelerine aynı ilçedeki başka okullardan öğrenci eklenebiliyor mu? Kendi okullarında BTY Kursu yok seçemiyorlar.

Düzeltme: Soru Eklendi.

Son düzenleme:
bizde geçen müdürümle bu konuyu konuştuk her ay sistemi açacaklar ekleme yapılabilecek dedi. ama sınıf ikiye bölünme işi olmaz, varolan sınıftan devamsızların yerine öğrenci alabilirsiniz dedi. istediğiniz okuldan öğrenci ekleyebilirsiniz ama kendi okulundan ders seçmemiş olması gerekiyor.

bizde geçen müdürümle bu konuyu konuştuk her ay sistemi açacaklar ekleme yapılabilecek dedi. ama sınıf ikiye bölünme işi olmaz, varolan sınıftan devamsızların yerine öğrenci alabilirsiniz dedi. istediğiniz okuldan öğrenci ekleyebilirsiniz ama kendi okulundan ders seçmemiş olması gerekiyor.
kendi okulundan ders seçmemiş kişileri sistemden mi ekliyoruz yoksa sadece elimizdeki listeye mi?
sınıf bölünme olayı yoksa sıkıntı çünkü sınıf sayım 27 oldu ama kılavuz 20 üzerine çıkan grubu bölün diyor.

sistemden hocam her ay sistemi açacaklarmış açtıklarında eklersiniz. sınıfı bölme olayı benim bilgimdeğil hocam müdürün yorumu, sınıfınız kalabalıksa ve bölünemiyorsa eklemeyin olduğu gibi devam edin.

sözde açacaklardı sistemi ama sistem hala kapalı. devam konusun belirsiz tabi ki ama geçen sene çoğunluk devam etti. bu sene lab kurdum eski makinelerden o yüzden talep çok, scratch arduino vs çalışması yapıyoruz ve çok seviyorlar.

Geri