DVD-RW ASUS DVD OKUYOR CD OKUMUYOR NEDEN OLABİLİR

Kodla Büyü

sedat01

Aktif Üye
Arkadaşlar benim dvd iki gün öncesine kadar hepsini okurken ,şimdi dvd yi okuyor cd yi dönderip duruyor.Okumuyor!!! Neden olabilir bilen varmı acaba...

hocam benımde format attık donanımları tanıttık CD okumadı bılmıyorum bulursan banada soyle
pekı hocam CD-RAM mın ısıgında bir sorun varmı

Hocam dvd-rw 'ı gonderdim .Garanti kapsamında yenisini gonderecekler.Bu modellerde yaparmış bu hatayı.

hocam bende de asus marka laptop vardı ve uzerinde kendi dvd writerlarını kullanmıslar aldıktan yaklaşık 4-5 ay sonra dvd romda problem cıktı servise gonderdim değiştirdiler garanti kapsamında yerine yine aynı model bir dvd rom takmıslar aradan 4-5 ay gecti ve yine aynı problem cıktı. sonra cevremde aynı model laptop kullananlarda da aynı problemin oldugunu gordum internette arastırınca da bunun bu modellerde ve türkiyeye has bir problem oldugunu okudum. sanırım senin probleminde aynı olabilir

rtyucel' Alıntı:
hocam bende de asus marka laptop vardı ve uzerinde kendi dvd writerlarını kullanmıslar aldıktan yaklaşık 4-5 ay sonra dvd romda problem cıktı servise gonderdim değiştirdiler garanti kapsamında yerine yine aynı model bir dvd rom takmıslar aradan 4-5 ay gecti ve yine aynı problem cıktı. sonra cevremde aynı model laptop kullananlarda da aynı problemin oldugunu gordum internette arastırınca da bunun bu modellerde ve türkiyeye has bir problem oldugunu okudum. sanırım senin probleminde aynı olabilir
:+1: :+1: :+1: :+1:

Geri