düşük km de tertemiz opel corsa

Kodla Büyü
hocam gelip arabayı kullandığınız zaman hiç 1 motor gibi olmadığını anlayacaksınız. motorun performansı % 92,97 cıktı expertizde zaten.yokuşlarda bile sorun çıkarmıyor. yakınlardaysanız gelin kullanın ve görün derim.o zaman bana hak vereceksiniz.

hocam arabanız temiz. fiyat için de sorgulatırsanız sahibinden de emsal araçlardan anlayabilirsiniz. daha yeni koymuşsunuz. favorilere ekleyenlerden ya da arayan sorandan az çok anlarsınız fiyatını. araba satmak kolay almak zor bence. biraz sabredin.

boyalı değişen araçlara bile çok yüksek fiyat yazınca millet benimkinin normal olduğunu düşünüyorum ama çok fazla arayan olmayınca da acaba yüksek mi yazdım dedim ama arabanın maliyeti bana çok pahalıya mal olduğu için çok fazla düşmeyi düşmüyorum.en kötü ihtimal satmam bana kalır

hocam araba küçük motor küçük dolayısıyla ilgilenen az olabilir. şehir içi kullanıma uygun bir araba. çocuklu aile pek gitmez. bekle satılmazsa sen kullan.

hocam 1.0 atmosferik motor satmak zordur. Belki dediğiniz gibi performans iyidir ama Turbolu olmadığı için kimse güvenip de yaklaşmaz. O yüzden satmaya kararlıysanız mecburen fiyatı düşük tutacaksınız.

Geri