Dünyanın sonu geliyor.Habere bakın

Kodla Büyü
çocuklar mutlu size ne yahu var mı size zararı...
öyle hissediyorlar öyle mutlular :mrgreen:

:cry: Allah akıl fikir versin...Oruçlu ağızla bir şey denmezki şimdi...(ya sabır)

Şahsen iğrenç buluyorum ama beni ilgilendirmez. Herkesin kendi tercihidir. Bela okuyan arkadaşa selamlarımı, böyle bir olayı daha ilk kez görüyormuş gibi dünyanın sonu diye haber yapan arkadaşa da derin sevgilerimi gönderiyorum.

Nihat Hatipoğluna göre kıyamete daha çok varmış çünkü çok büyük alametler daha gözükmemiş.

bence kıyamet çoktan koptu
afrikadaki aç çocuklar,savaşlar,kan,gözyaşı....
kıyamet kopsa ne yazar...insanlığın kıyameti kopmuş zaten...

formatörlük ne oldu :?

bu habere ancak böyle bir yorum giderdi :D

Tamamına erdirsin. Birkaç sene sonra çocukları da olur. Lütfen kıskanmayalım. :p

Eş cinsellik yüzyıllardır olan bir şey değil mi? Ee o zaman niye bu kadar şaşırdınız ki? Sanki ilk defa karşılaşılan bir olay.

eskisehir' Alıntı:
Şahsen iğrenç buluyorum ama beni ilgilendirmez. Herkesin kendi tercihidir. Bela okuyan arkadaşa selamlarımı, böyle bir olayı daha ilk kez görüyormuş gibi dünyanın sonu diye haber yapan arkadaşa da derin sevgilerimi gönderiyorum.

dünyanın sonu, olayarı bu bakış açısıyla değerlendirmek aslında; Anormal olaN şeyler normal geliyor, normal olan şeyler anormal geliyor. Durum gerçekten içler acısı :(

Biosoft' Alıntı:
eskisehir' Alıntı:

dünyanın sonu, olayarı bu bakış açısıyla değerlendirmek aslında; Anormal olaN şeyler normal geliyor, normal olan şeyler anormal geliyor. Durum gerçekten içler acısı :(

Hayvanlar aleminde de eşcinsel davranış sergileyen ya da eşcinsel ilişkiye giren canlılar mevcuttur.Sosyal türlerde yaygın olan bu durum özellikle deniz kuşlarında ve memelilerinde, maymunlarda ve büyük insansılarda görülür. Eşcinsel davranış yaklaşık 1500 türde gözlemlenmiş, bunlardan yaklaşık 500'ü kapsamlı olarak incelenmiş ve dosyalanmıştır.

İ.Ö. 2000-3000 arasındaki döneme değin inen eşcinsellikle ilgili en eski yazılı belgeler Eski Mısır, Sümer ve Hitit uygarlıklarından kalmadır. Bazı Mezopotamya tapınaklarında, yakın zamana değin Hindistan’da süren bir uygulamaya benzer biçimde, kutsal fahişelerin yanı sıra kültün hizmetine verilmiş eşcinsel fahişeler vardı.
http://depkac.com/threads/e%C5%9Fcinsel ... rihi.2287/

dediğim gibi şahsen iğrenç buluyorum ama bu dünkü olay değil.

Geçmiş te yok olan kavimlere bakıldığı zaman hep bir günahtan dolayı yok olmuşlar.Ama şimdi malesef o günahların hepsi var bu yüzdende sonumuz kıyamet gibi gözüküyor.

avrupa birliğinde oluyo mu böyle şeyler acaba? yoksa biz ilk olacaz sanırıöm..

mnn' Alıntı:
avrupa birliğinde oluyo mu böyle şeyler acaba? yoksa biz ilk olacaz sanırıöm..

Orda olsa normal derimde burda olunca böyle şeyler anormal geliyor. Hayır bişey değil sonumuzu yaklaştırıyo şerefler

Geri