Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Dünyanın en hızlı renkli lazer yazıcısı

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında TR@NCER tarafından paylaşıldı.


Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

 1. TR@NCER

  TR@NCER Aktif Üye

  Kayıt:
  4 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  145
  Beğeni:
  0
  Kablosuz olarak kullanılabilen Xerox Phaser 6360, dakikada 42 sayfa renkli lazer baskı yapabiliyor.

  [​IMG]

  Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, renkli lazer yazıcı ailesine çok hızlı yeni bir ürün daha ekliyor. Xerox, küçük ve orta ölçekli ofislere yönelik yeni renkli lazer yazıcısı Xerox Phaser 6360'ı piyasaya sunuyor. Xerox Phaser 6360, ofis ortamları için yüksek performans ve baskı kalitesi ile ön plana çıkıyor.

  Xerox Phaser 6360, sınıfında dünyanın en hızlı A4 renkli lazer yazıcısı ünvanına sahip. Xerox Phaser 6360, opsiyonel olarak sunulan kablosuz bağlantı adaptörü ile kablosuz (wireless) bir yazıcı haline gelebiliyor. Aylık baskı hacmi 100 bin sayfaya kadar varabilen Xerox Phaser 6360, dakikada 42 sayfa renkli, 42 sayfa da siyah-beyaz baskı yapıyor. Kağıt giriş kapasitesi 2 bin 350 sayfaya kadar artırılabilen Xerox Phaser 6360, 2400 dpi çözünürlüğünde kaliteli baskı alabiliyor. Renkli baskıda ilk çıktı alma süresi 9 saniye olan Xerox Phaser 6360, 1 GHz gücünde işlemciye sahip tek A4 renkli yazıcı olma özelliği ile en karmaşık işleri kolaylıkla yapabiliyor.

  Yoğun iş ortamına sahip ofisler için ideal olan Xerox Phaser 6360 ile 89 x 140 mm.'den 216 x 914 mm. uzunluğundaki kağıtlara baskı yapılabiliyor. Xerox Phaser 6360, ağırlığı 65 ile 216 gram arasındaki kağıtlara ve 256 MB'lık belleği ile farklı tipteki dokümanlara baskı alınmasını sağlıyor. Dört farklı modelde sunulan Xerox Phaser 6360, DN ve daha üst modellerinde yer alan çift taraflı otomatik baskı işlemi ile ofislerdeki verimliliği artırıyor.

  Dahili CentreWare Web sunucusu sayesinde sistem yöneticileri uzaktan Xerox Phaser 6360'ı kontrol edebiliyor ve kullanım raporları alabiliyor. Ayrıca, "Usage Analysis Tool" özelliği ile ağ bağlantısındaki yazıcılardan gelen veriler kolaylıkla alınabiliyor, saklanabiliyor ve değerlendirilebiliyor. "PrintingScout" özelliği, yazıcıda olabilecek herhangi bir baskı sorunu hakkında kullanıcıları sesli olarak uyarıyor, yazıcı ekranından da sorunu tanımlıyor. Xerox Phaser 6360, web tabanlı teknik destek "PhaserSmart" özelliği sayesinde, kullanıcıların network üzerindeki sunucu tabanlı uygulamaları yürütmelerine de yardımcı oluyor. Kolay kurulabilen Xerox Phaser 6360, PostScript 3 yazdırma dili özelliği ile her türlü çıktılarda parlak ve canlı renkler sunuyor.

  Hem PC hem de Macintosh ortamında çalışabilen Xerox Phaser 6360, USB 2.0 ve ethernet bağlantısını destekliyor.
   

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal