Düğün albümü hazırlama sihirbazı

Kodla Büyü
beyler bi sorum olacak şimdi bizim kısmetse 17 agustosta dügünümüz olacak ve stüdyo fotografları için 30 adet poz anlaştık. Ben o pozların dijitalini alsam bu tür programlarla ya da photoshop şablonlarıyla istedigim kadar çoğaltabilir miyim

zbkdygn' Alıntı:
gazi57' Alıntı:
beyler bi sorum olacak şimdi bizim kısmetse 17 agustosta dügünümüz olacak ve stüdyo fotografları için 30 adet poz anlaştık. Ben o pozların dijitalini alsam bu tür programlarla ya da photoshop şablonlarıyla istedigim kadar çoğaltabilir miyim

photoshop proğramını kullanmayı biliyorsanız resimler üzerinde dilediğiniz herşeyi yapabilirsiniz. dikkat etmeniz gereken dijitallerini alırken kesimyapılmış olanlarını alın.
hayırlı uğurlu olsun

teşekkür ederim hocam az çok biliyorum photoshop ama bu fotogtafçılardan dijitallerini almak hiçte kolay degil nişanda zar zor aldım ama o da çözünütlügü düşürülmüş ve kesim yapılmamış halini verdi. Nişanda mete color ile anlaşmıştık şimdi nağme color bakalım bu sefer ne diyecekler :)

zbkdygn' Alıntı:
Gerekirse cüzi bir miktarla en baştan anlaşılabilir.

Düğün zonguldak-çaycuma'da olacak fotografçı devrek'te nağme color,

evet dijitallerini normalde vermiyorlar çünkü başka yerden çıkarmasınlar diye ama tarayıcı ile zaten pc ye aktarıp kullanıyoruz deyince düşük çözünürlükte kırpıp veriyorlar.

Hatta bazı fotoğrafçıların dükkanlarında "Dijitallerin istenmesi yasaktır. Lütfen talep etmeyiniz" yazıyor. Yani cüzzi bir miktar para da versen vermiyorlar

Ben daha öncesinden bu durumu konuşma imkanım olmadı ama dediginiz gibi fotografları çekmeden önce tekrar konuşacagım inşallah verirler.

gazi57' Alıntı:

Ben çekmiş olsaydım verirdim :) nekadara anlaştınız?

fatihtasoz' Alıntı:
gazi57' Alıntı:

Sayın "fatihtasoz" hocam meraktan soruyorum elinizdeki makinenin fıyatı ne kadar söylerseniz sevinirim :)

bznesm_srkn' Alıntı:
fatihtasoz' Alıntı:
gazi57' Alıntı:

Sayın "fatihtasoz" hocam meraktan soruyorum elinizdeki makinenin fıyatı ne kadar söylerseniz sevinirim :)

özelden cevapladım hocam :)

fatihtasoz' Alıntı:
gazi57' Alıntı:

anlaşmasaydık düşünürdüm :) fiyatı gönderdim

bugun boş kaldım ve süper oldu hanıma bi süpriz yapayım var ama buda ıkıncısı olur :D

hocam paylasımın super dugun albumlerın elınde varsa bu paylasımlarını beklıyorum :D

Geri