Driver Reviver 3.1.648.11122 otomatik sürücü güncelleme

Kodla Büyü

serdengeçti

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
" Sürücü Reviver tüm donanım aygıtları hızla analiz etme ve güncel sürücüleri tespit etmek, dünyanın en büyük sürücü veritabanlarından biri istihdam. Daha sonra hızlı ve kolay bir şekilde indirmek ve büyük ölçüde PC ve donanım performansını artırmak için en son sürücüleri yükleyebilirsiniz.

Sürücü Reviver tüm donanım aygıtları ve yazılım uygulamalarının performansını en üst düzeyde performans sağlar, en son sürücü sürümleri Eksik PC ve donanım aygıtları, üretici hata düzeltmeleri, performans iyileştirmeleri, ve potansiyel yeni özellikleri hile ediliyor demektir.
Size zaman kazandırır. PC'nize bağlı donanım her bir parça için her sürücü izlemek için çok sayıda saat gerekecektir . Sürücü Reviver dakika içinde gerçekleştirir.
Size para kazandırır. 'Download başına maliyet esasına sürücüler sürücü siteler vardır. Sistemi muhtemelen yüzlerce ömrünü güncellemeleri gerektirir, bu seçeneği pahalı. Buna karşılık, Sürücü Reviver kullanarak indirebilirsiniz sürücülerin sayısı, abonelik süresi boyunca sınırsız.
Yanlış yanlış sürücüsünü kullanarak engeller. Sürücüler donanım bağımlı ve işletim sistemine özgü. Bu bilgisayarınızın işletim sistemi ile uyumlu olmalıdır sürücüler (1) ve (2) donanım marka ve modeline uygun anlamına gelir. Sürücü Reviver, sürücü güncellemesi öneriler sistem ve donanım özgü emin şekilde bu temel üzerinde otomatik olarak çalışır.
Teknoloji meraklısı olması gerekir. Sürücüler için tarama indirebilir ve bunları düzgün takın, bilgisayar bilgisi biraz alır . Sürücü Reviver, sizin için yapar.
Doğru sürücü doğrudan üretici düz bulur. Orijinal kurulum CD'si veya israf zaman web trol avı için gerek yoktur.
Tamamen bile hatalı bir sürücü ya da casus yazılım indirme riskini azaltır. Yanlış sürücü veya kötü amaçlı yazılım bilgisayarınızda çalışmaz hale ve kimlik hırsızlığı riskini potansiyel olarak koymak olabilir .
Sürücü Reviver hatalardan korur. Noktası ayarı Geri Yükleme bir güncelleştirme ile herhangi bir sorun varsa, değişiklikleri kolayca geri almak için ters ve hiçbir zaman çalışan edilebilir olmasını sağlar.
Orijinal üreticisi. Sürücü Reviver doğrudan bağlı devasa veritabanını 56,000 donanım ve yazılım satıcıları 10.000.000 üzerinde sürücüleri ve uygulamaları vardır.
Yeni sezgisel ve kullanımı kolay arayüzü Sürücü Reviver kullanıcı dostu ve kolay kullanımlıdır. Backend yapısı ve işlevselliği en gelişmiş kullanıcı tarafından beklenen sağlarken Sürücü Reviver akılda acemi kullanıcı ile geliştirilmiştir.
Hafif ayak izi, bilgisayarınızın performansını Sürücü Reviver kullanırken etkilenmeyecektir sağlar. Sistem çıkmaza girmeye ve performans kaybetmek için bir uygulama çalıştırırken yapmak istediğiniz son şey . Sürücü Reviver PC'nizin performansını artırmak yardımcı ve bu düşünce ile geliştirilmiştir. "

Türkçe dil desteği mevcuttur indirme linki : Driver Reviver 3.1.648.11122.rar

sürücü hataları yüzünden mavi ekran gelen bir bilgisayarda tarama yaptım otomatik güncelleme sonucunda mavi ekran sorunu kalmadı. paylaşmak istedim saygılarımla

crak dosyasını çalıştıramadım. Birde eğer sürücü yüklü değilse onlarıda bulup indiriyormu yoksa sadece güncelleme mi yapıyor?

craklerde sorun mu var? bende çalışmıyor. program düzgün başlatılamadı hata mesajı çıkyor

Programı kurdum 17 güncelleştirme var dedi yükledim. Sonra Driver Navigator diye bir program var onu kurdum 30 civarı güncelleme buldu onu da güncelledim. Sonra acaba Driver Navigator sürücüleri eskitti mi diye Driver Reviver ile tarattım güncel dedi. Yani iki programda da her sürücü güncel görünüyor şimdi sıkı durun; Ücretsiz olan Driver Identifier ile tarattım ve 20 civarında sürücümün halâ eski olduğunu söylüyor üstelik içlerinde bu iki programın güncellediğinden emin olduğum sürücüler de var. Sanırım tam randıman almak için 10-15 ayrı programla taratmak gerekecek :)
Arkadaşlar işin kısası eğer bilgisayar donanımlarınızı tanıyorsanız üreticilerin sitelerine gidip en son sürücülerini kurun(örneğin ekran kartı, yazıcı, wireless, ses sürücüsü vb.) ama her sürücüyü tanıtmak mümkün değil, örneğin USB host controller, PCIEX host driver vb. gibi bunlar için de bu tarz yazılımlarla güncelleme yapmak mantıklı.

hocam crak dosyasısını çalıştıramayan emines adlı arkadaşa program kapalı iken deneyin demişsiniz tam olarak anlayamadım.kapatıyorum arka planda çalışıyor diyor.crak bir türlü çalıştıramadım. bu tür programada çok ihtiyacım var. yardımcı olabilirsen sevinirim.teşekkürler

sürücü yüklü değilse aygıtı tanıyıp gerekli sürücüyü yükleyebiliyormu?

mesut41' Alıntı:
hocam indirme linki çalışmıyor.... :(

linkte sorun yok hocam denedim şimdi . regular download kısmındaki slow download dan indirin. internet exp sorun yaşarsanız jdownloader ya da google chrome, mozilla , opera deneyin

link sağlam

Geri