Drive Vaccine PC Restore Plus RMC(Resimli anlatım)

Kodla Büyü

ergin_tastan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Drive Vaccine PC Restore Plus kullananlar bilir. Deep Freeze den sonra büyük kolaylık olarak gelmişti bizlere bu program. Kullanımı kolay, pratik ve sorunsuz bir programdı. Bugün Drive Vaccine PC Restore Plus RMC programı ile bunu biraz daha kolaylaştıracağız. Ben bizzat kurdum denedim. Bu program sayesinde clientlerde yapılan değişiklikleri kaydetmek Clientlerle hiç uğraşmadan direk serverdan tek tık ile yapılabiliyor.Ayrıca Restore seçeneği ile de daha önce kaydedilmiş bir sisteme server tarafından bir tıklama ile geçilebiliyor. Çok bilgisayarlı BT sınıfları için birebir. Client de değişikliğini yap, Serverdan update seçeneğine tıkla. İşlem sadece bu kadar.

-Tüm clientlerde Drive Vaccine Restore Plus kurulmalı
-Herhangi bir güvenlik duvarı engeli olmamalı
-Ana makinede DV Restore Plus olmasına gerek yok ama "Drive Vaccine RMC" olmalı
-Client veya server da herhangi bir güvenlik duvarı yazılımının engellemelerine dikkat edin!

Ekli dosyalar

• Drive Vaccine PC Restore Plus RMC.rar
    2 MB · Görüntüleme: 3,230
sağol hocam bende bunu kullanıyoprum ama RMC yi kullanmıyordum,

netup la amakinalara bağlanıp gerçekleitiriyordum işlemleri

bunu da deneyelim bakalım, emeğin için tesekkurler.

Kullanmayan arkadaşlar bi kullansın denesin. Gerçekten çok kullanışlı. Tek tek clientlere girip şifre girmeden tek tıkla update etmenin tadına varın :lol:

teşekkürler ergin hocam, bu iş için baya uğraştığını biliyorum, emeğine sağlık :+1:

ergin_tastan' Alıntı:
Kullanmayan arkadaşlar bi kullansın denesin. Gerçekten çok kullanışlı. Tek tek clientlere girip şifre girmeden tek tıkla update etmenin tadına varın :lol:

Yapacam dedim, Yaptım, Oldu... :++:
emeğine sağlık hocam, tşkler

ben kullanmadım ve sanırım kullanmadan da anlayamayacağım :shock:
teşekkürler paylaşımınız için

Arkadaşlar bu programda netsupport u çalıtırabiliyor muyuz? Ayrıca netsupportta hangi virüs programını kullanabiliyoruz?
saygılar

formator11' Alıntı:
Arkadaşlar bu programda netsupport u çalıtırabiliyor muyuz? Ayrıca netsupportta hangi virüs programını kullanabiliyoruz?
saygılar
Bu program Drive Vaccine PC Restore Plus Programı değildir. Ona ek bir programdır. İşinizi kolaylaştırır. (Drive Vaccine PC Restore Plus programında netsupport programını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Hiçbir engelleme yada bozulma yapmaz.Antivirüs olarak istediğinizi kullanabilirsiniz sanırım ama antivirüs ile birlikte gelen güvenlik duvarında netsupport engellemesini kaldırmak suretiyle. Drive Vaccine PC Restore Plus hakkında ayrıntılı bilgi sitede mevcut.) Ben NOD32 4.0.417.0 ile birlikte kullanıyorum.

ergin_tastan' Alıntı:
formator11' Alıntı:
saygılar
Bu program Drive Vaccine PC Restore Plus Programı değildir. Ona ek bir programdır. İşinizi kolaylaştırır. (Drive Vaccine PC Restore Plus programında netsupport programını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Hiçbir engelleme yada bozulma yapmaz.Antivirüs olarak istediğinizi kullanabilirsiniz sanırım ama antivirüs ile birlikte gelen güvenlik duvarında netsupport engellemesini kaldırmak suretiyle. Drive Vaccine PC Restore Plus hakkında ayrıntılı bilgi sitede mevcut.) Ben NOD32 4.0.417.0 ile birlikte kullanıyorum.
bilgilendirme için teşekkür ederim..

win7 kullanıcıları için eset kullanmasanız dahi güvenlik duvarından-bir programın güvenlik duvarını aşmasına izin ver-başka bir programa izin ver kısmından program files içindeki kurulum dosyalarından server seçeneğini eklemeniz gerekiyor. yoksa hiçbir makina gözükmüyor.

DV'yi geçen yıldan beri kullanıyordum fakat RMC'yi bilmiyordum. İşimi oldukça kolaylaştıracak bu özellikle bu hafta için. Paylaşım için teşekkürler.

connection error yazıyor bende sorun ne olabilir?

server 192.168.1.99

mesela 1. bilgisayarda server ip sine yukarıdakine yazıyorum ama olmuyor?

asaita' Alıntı:
connection error yazıyor bende sorun ne olabilir?

server 192.168.1.99

mesela 1. bilgisayarda server ip sine yukarıdakine yazıyorum ama olmuyor?
Server ve clientlerdeki Güvenlik duvarını devre dışı bırak. Ayrıca kullandığın antivirüsdeki güvenlik duvarını da engellemelisin. Dene yine dön

Açıklamasını yapmıştım daha önce.
*Mesela şifre girmek yok. Tüm clientlerde değişikliği yapıyorsun, serverdan "update" seçeneğine tıklayınca seçilmiş clientlerdeki korunan sistemi güncelliyor.
ben saat 6 ya gelince tüm bilgisayarların otomatik kapanmasını sağladım böylece öğretmen arkdşlar unutsa bilg.lar kendiliğinden kapanıyor.
*Öğrenci açtığında bilgisayarda bi problem olduğunda client yanına gitmeden ana makinadan bilg. seçip "restore" diyorsun. Korunan sistemi tazeliyor.
*NSS dan bilgisayarları kapatamazsın bazen office açıkkken kaydetme seçeneği geldiği için.Bunda öyle bir şey yok kapat diyorsun clientleri problemsiz kapatıyor yada yeniden başlatıyor.
BT SINIFI BİLGİSAYARLARINI GÜNCELLEMEK HİÇ ZORUNUZA GİTMEYECEK BUNUNLA

Geri