Drive vaccine pc restore aktivasyon sounsalı

Kodla Büyü

aakcakaza

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Arkadaslar bu programı yaklasik 4 yildır kullanıyorum, arada aktivasyon problemi veriyordu,

fakat programı kaldırıp yeniden kurdugumda sorun çözülüyorudu, bugün labdaki 15 makina birden aktivasyon problemi çıkardı,

kaldırıp yeniden kurmamam ragmen sorun çözülmedi, bo sorunu aramızda çözen var mı acaba?

ya da bana buna alternatif bir program önerebielecek olan?

aynı sorun bendede oluştu
forumdan iki parça şeklinde verilen drive vaccineyi kurdum
kabul etti ancak yarın nasıl olur bakacam bi

bugun aynı sorun bende de oldu. bütün makinelerde program aktivasyon istiyor. demekki herkeste aynı anda olmuş

bendede aynı problem oldu. tekrar kurdum tekrar oldu. Bu arada tarihten olabilir mi diye düşündüm. ama eski tarihe ayarlı bilgisayardada oldu. fikri olan var mı ? :+1:

bende bugün bilgisayarlara kurdum aktivasyon sorunu verdi.. Activasyon sorunu vermeyen program varmı elinizde arkadaşlar..

benim kulladığım normalde aktivasyon sorunu vermiyordu. 3 yıldır kullanıyordum. bu hafta sorunlar başladı.

Aynı sorunu bugün bütün bilgisayarlarda ben de yaşadım. Kaldırıp tekrar kurdum aktivasyon istedi. Eski dost deepfreez kurdum

demekki herkeste var aynı sorun, ne yapacaz yaaa, deep freeze hiç sevmiyorum!

iyiydi drive vaccine

Bende de basladi bu sorun bu aralar her sene oluyor aslinda bu kaldirip yukleyince sorun cozuluyor bende ama yine de gicik oluyorum aktivasyon kracki de calismiyor malesef calisan krack bulan olursa paylassin ama bu bir anda aktivasyon istemesi netten kaynakli host dosyasinda degisiklik yapicam bir daha ki kurulusumda insallah seneye sorun olmaz

host dosyasına gerekli siteleri ekleyerek bunu engelleyebiliyoruz. devre dışı kalan drive vacineleride hiren boot cd kullanarak diskin mbr kaydını sildirin (önce önemsiz pcde deneyin) sonra bilgisayar açıldığında son aldığınız düzgün haliyle açılıyor. drive vaccineyi program filestan kaldırıp host dosyasını düzenleyip tekrar kurabilirsiniz. yarın aldığım notlarla ayrıntılı bilgi koyarım isterseniz

Bugüne ozel heralde, yarısı yakalanmış bendekilerin. Yokmu bir yolu yav

herkeste aynı sorun bizde çözüm bulamadık ve deepfreez e döndük :(

arkadaşlar deepfreeze in şifresi çok rahat kırılıyor, drive vaccine hem makineleri çok ağırlaştırıyor hemde lisans problemi var, ben 10 gündür toolwiz time freeze kullanıyorum, şimdilik hiçbir sorun yaşamadım hem ücretsiz hemde çok hafif bir program, 10 günlük tecrübelerime göre size toolwiz timefreeze öneriyorum, daha önce denemiş daha tecrübeli arkadaşlar varsa program hakkındaki tecrübelerini öğrenmek isterim.

Toolwiz Time Freeze

A freeware for everyone, you can use it at any place, for any purpose
One click to put your Windows system in a sandbox, no need reboot
Protect your PC from any undesired changes & malicious threats, dangerous plugins
Protect your system from any virus, malware, adware, no need update every day
Make your system solid, you will always use a brand new PC every day
Try and test any new software in your system
All the changes will be discarded when your system is closed, except the one in the Exclusion List

anlık güncellemeden kastınız değişiklikleri sistemi yeniden baslatmanda yapabilme ise yapıyormus hocam.

elgunlu' Alıntı:
host dosyasına gerekli siteleri ekleyerek bunu engelleyebiliyoruz. devre dışı kalan drive vacineleride hiren boot cd kullanarak diskin mbr kaydını sildirin (önce önemsiz pcde deneyin) sonra bilgisayar açıldığında son aldığınız düzgün haliyle açılıyor. drive vaccineyi program filestan kaldırıp host dosyasını düzenleyip tekrar kurabilirsiniz. yarın aldığım notlarla ayrıntılı bilgi koyarım isterseniz

Çok iyi olur hocam, :)

--------------
diskin mbr kaydını
Burayı tam anlayamadım, yani programın şifresini bilmiyorsakta işe yarar mı ?

bütün makinalara Toolwiz Time Freeze kurdum. Bakalım naısl ? olumlu olumsuz dönerim yakın .zamanda :wink:

hepimizde aynı anda gümlediğine göre şirket daha yeni uyandı olaya demekki senelerdir:)) bi türlü napıcaamı bilmiyorum çözen olursa bütün tahtalarım mahvoldu tekrar kurmam gerekecek.acil yardım plsss...Toolwiz Time Freeze de düşünebilirim fakat iyice tecrübe edinmiş birileriniz varsa memnuniyetini yazabilirmi ne derecede?

ayrıca host dosyasını düzenlemeye çalıştım ama yapamadım.kaydederken .txtformatında kaydediyor.uzantısınıda göremiyorum.nasıl yapılandırıcaz host dosyasını?

Drive Vaccine'i kaldırırken sıkıntı yaşayan olmadı mı benim gibi? Kaldırırken şifreyi kabul etmiyor. Ama windows ekranında kabul ediyor aynı şifreyi. Kaldıramayınca format da atılmıyor. (Malum Drive Vaccine Master Boot Recordsu kitliyor) En son Hirens Boot Cd ile MBR'yi sildim. Böylece kurtuldum. Sonra yeni imaj ve Toolwiz kurdum sıkıntı yok.

Benim de bütün tahtalarım bilgisayarlarım hepsi mahvoldu.
shadow diye birşey buldum, bazı bilgisayarlar açılırken donup kalıyor.
Reboot Restore rx de iyi değil. Şifre bile yazılmıyor.
En iyisi rollback restore rx imiş fakat onun da virüssüz versiyonu yok.
Windows Steadystate denicem.

Geri