Drive Vaccine Kurduktan sonra İşletim sistemi yükleme hatası

Kodla Büyü

adalkic

Aktif Üye
Arkadaşlar merhaba Labta 19 makinada drive vaccine kullanıyorum sorun yok

ancak bir makinede,
acronis ile yüklüyorum yüklemeden sonra drive vaccine kuruyorum
tekrar başlatınca işletim sistemi yükleme hatası diyor.

tekrar format atıp acronisle yüklemek zorunda kalıyorum .

sizce çözüm nedir?

aynı sorunu suanda ben yaşıyorum.
acronis ile imaj aldım tüm pclere imajı yükledim.
daha sonra drive vaccine kurum ama 9 pcde sorunsuz çalışırken 11 pcde yükleme sonrası pc açılınca programın simgesi biran görünüyor ve hemen yok oluyor.
denetim masasında program kaldırda görünüyor ama pcyi korumuyor.yapılan değişiklikler aynı kalıyor.
bazı pclerde ise drive vaccine yükledikten sonra ocler açılmadı yükleme hatası verdi.
imaj tekrar atıp açmayı denedim,yinede yükleme hatası verdi.
mecburan tekrar cd den format attım onlara.
bi fikri olan paylaşırsa sevinirim

adalkic' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba Labta 19 makinada drive vaccine kullanıyorum sorun yok

ancak bir makinede,
acronis ile yüklüyorum yüklemeden sonra drive vaccine kuruyorum
tekrar başlatınca işletim sistemi yükleme hatası diyor.

tekrar format atıp acronisle yüklemek zorunda kalıyorum .

sizce çözüm nedir?

Benzer sorun benimde başıma geldi. Acronis ile image aldığınız makinede kesinlikle drive vaccine kurulu olmaması gerek. Daha öncede var ise tüm kalıntılarını silin. İki program birbiri ile uyumsuz çalışıyor.

Aynı hatayı ben de aldım bir bilgisayarda. Sata ile ilgili olabileceğini düşünüyorum deneyeceğim şimdi bios ayarını değiştirip.

İşletim sistemi yükleme hatası vermesinden format atmadan kurtulma şansınız var. Bios ekranında sonra home tuşuna basarak Drive Vaccine ayarlarına ulaşıp, şifrenizi girerek (klavye ingilizce olarak çalışıyor dikkat!) programı uninstall ederek, hatadan kurtulabiliyorsunuz.

eya' Alıntı:
Aynı hatayı ben de aldım bir bilgisayarda. Sata ile ilgili olabileceğini düşünüyorum deneyeceğim şimdi bios ayarını değiştirip.

İşletim sistemi yükleme hatası vermesinden format atmadan kurtulma şansınız var. Bios ekranında sonra home tuşuna basarak Drive Vaccine ayarlarına ulaşıp, şifrenizi girerek (klavye ingilizce olarak çalışıyor dikkat!) programı uninstall ederek, hatadan kurtulabiliyorsunuz.

allah senden razı olsun... :)

Re: Ynt: Drive Vaccine Kurduktan sonra İşletim sistemi yükleme h

apo.ege' Alıntı:
alaska000' Alıntı:
yükleme sonrası pc açılınca programın simgesi biran görünüyor ve hemen yok oluyor.
sistem sürekli reset atıyor, açılmıyor.
yardııım.
Win7 nin yukarısı işletim sistemlerinde DW çalışmaz hocam.

Geri