dreamweaver yardım lütfen??

Kodla Büyü

jasmin23

Site Gezgini
Arkadaşlar dreamweaverda okul sayfasında anasayfaya ajax.contentslider diye bir flash slide show ekledim.
sayfa görünüyor izlemeye aldığımda herşey yerinde..Yanlız kod kısmında düzenleme kısmında açtığımda her şey kaymış durumda..
Alt tarafta kalan kısımlar görünmüyor.Yani bişey eklemek istesem ekleyemem artık..Neden acaba?bilen varsa lütfen yazabilirmi??

Hocam sitenizin adresini, kullandığınız ajax uygulamasını yani kısaca daha detaylı bilgi verirseniz yardımcı olabiliriz.Kod kısmında her şey kaymış durumda derken ne demek istediniz?

Hocam "temizle" isimli bir class oluşturun. 'Clear' değeri 'both' olsun. Kaymış durumda dediğiniz yerin bir üstüne (Kod Kısmında) <br class="temizle" /> bu kodu yazın İnş. düzelir.

1. tablo içerisine alın
büyük ihtimalle eklentiyi eklerken html yada body kodlarını da eklemişsiniz

teşekkür ederim arkadaşlar.Göndereceğim ama okuldayım.Burdan gönderemiyorum.Boyutu 70 mb.Meb hattı oladuğundan hotfilede açılmıyor.
akşam evden göndereceğim inşallah.sağolun.

arkadaşlar ben site dosyalarını burdan gönderiyorum.Yeni başladım dreamweavera belki çok basit bir çözümüvar
ama ben nerden halledileceğini bulamadım.Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse iyi olur.slide showu ekleyince indexxx sayfasına tarayıcıda
düzgün görünüyor fakat tasarım kısmında herşeyin yeri kayıyor.Şimdiden sağolun..
http://hotfile.com/dl/136363597/898c104 ... b.rar.html

Arkadaşlar aynı sorun bende var tarayıcıdan izlediğimde herşey normal fakat dreamweaveri açıp tasarım kısmına baktığımda sayfa kaymış durumda acil yardımlütfen :idea:

Geri